BEZPŁATNA REKLAMA NA BLOGU TURYSTYCZNYM

BEZPŁATNA REKLAMA NA BLOGU TURYSTYCZNYM

Bezpłatna reklama na blogu turystycznym – takie rzeczy tylko u nas

Wszystkich właścicieli i administratorów ciekawych miejsc, którzy chcieliby dołączyć swoje obiekty do naszej strony zapraszamy do współpracy. Także oferty noclegowe. Bezpłatna reklama na blogu turystycznym jest u nas możliwa pod dwoma warunkami.

Pierwszym jest przysłanie nam oryginalnego artykułu i zdjęć o Waszej atrakcji lub miejscu noclegowym. Nie akceptujemy tekstów i zdjęć kopiowanych z innych stron. Jednocześnie zostawiamy sobie prawo decydowania, które materiały przyjmujemy. Zastrzegamy też sobie prawo korekty i adiustacji tekstów.

Drugim warunkiem jest nieodpłatna pomoc w promocji naszej strony, na przykład poprzez umieszczenie wpisu na Waszej stronie społecznościowej. Czyli przysługa reklama za reklamę.

Przyjmujemy propozycje wyłącznie od właścicieli obiektów.

Możliwa jest też promocja blogów turystycznych również pod warunkiem podarowania nam artykułu i zdjęć. Również oryginalnych nie kopiowanych z własnej strony.

Z naszej oferty skorzystali już:

Muzeum Krzyża Świętego

Muzeum Powiatowe w Nysie

Muzeum Sztuki Sakralnej

Ośrodek Libra nad Zalewem Sulimowskim

Suerte Przewodnicy

Stacja Muzeum Czernichów Głowny

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt: okogon@o2.pl

Kim jesteśmy?

Jesteśmy miłośnikami wycieczek turystyczno – krajoznawczych. Zwiedzamy przede wszystkim Polskę, ale czasem też zapuszczamy się do sąsiadów. Naszym marzeniem jest stworzyć najlepszą (dosłownie) stronę o tematyce turystyczno – krajoznawczej. Większość opisywanych miejsc odwiedziliśmy osobiście. Ale ponieważ świat jest wielki i nie wszędzie możemy dotrzeć chętnie przyjmujemy także artykuły gościnne podarowane nam przez innych pasjonatów zwiedzania.

Dodaj komentarz