Święta Wielkanocne nad morzem

Święta Wielkanocne nad morzem

Święta Wielkanocne nad morzem to niezawodny sposób na naładowanie baterii wiosną. Dlaczego warto odwiedzić Świnoujście?

Wiosna tuż tuż. Na pewno wielu z Was myśli o wypoczynku.Proponujemy wypad nad Bałtyk. Jeśli pogoda dopisze to spacery po plaży na pewno poprawią Wam humor, nabierzecie siły do pracy i pokonywania codziennych trudności. Co powiecie na zaproszenie do Świnoujścia?

Jest to jedno z najbardziej znanych miast nad Bałtykiem. Z piękną, szeroką plażą (najszerszą w Polsce). Leży na aż 44 wyspach i wysepkach (wiedzieliście o tym?!). Najbardziej znane z nich są oczywiście Uznam i Wolin. Zamieszkała jest także mniej popularna wyspa Karsibór. Na pozostałych nie ma ludzkich domostw. Blisko jest do granicy z Niemcami. Gdyby kogoś interesowały nie tylko spacery plażami w pobliżu hotelu można wybrać się do rezerwatu przyrody Karsiborskie Paprocie. nazwa nie jest przypadkowa bowiem rosną tu długosz królewski i wiciokrzew pomorski. Natomiast w rezerwacie Karsiborska Kępa gnieździ się około 140 gatunków ptaków. W Świnoujściu jest sporo zabytków – między innymi słynna twierdza. Wielkanoc w Świnoujściu na pewno Wam się spodoba.

Cesarskie Ogrody

Świnoujście podobnie jak całe wybrzeże usiane jest gęsto hotelami i pensjonatami. Jednakże Czytelników naszej strony w sposób specjalny zaprasza hotel Cesarskie Ogrody, który na Wielkanoc przygotował bardzo ciekawą ofertę. Może Was zainteresuje. A wiec: kuchnię proponującą wykwintne świąteczne dania według najlepszych polskich przepisów. Prócz tego relaks. Cóż więcej potrzeba? Wielkanoc nad morzem, spa, plaże promenada, wyborne jedzenie. Pakiet zawiera 3 noclegi w komfortowych pokojach, śniadania, w tym dwa razy śniadanie wielkanocne, trzy obiadokolacje (dwie typowo świąteczne), animacje dla dzieci. Będzie również wieczorek taneczny z muzyką na żywo, rabaty na masaże i zabiegi. Wszyscy goście mogą w sposób nieograniczony korzystać z sauny, basenu, jacuzzi i bezprzewodowego internetu. Święta wielkanocne nad morzem bez gotowania i sprzątania w domu. Pełny relaks i luz.

Dla wszystkich, którzy zechcą przyjechać pociągiem do Świnoujścia przyda się informacja, że od stacji kolejowej jest tu odległość tylko około 500 metrów. dzieci do lat 13 korzystać mogą ze zniżek, a prócz tego można zrealizować w hotelu bon turystyczny.

Dokładne informacje dla wszystkich, którzy zechcą spędzić Wielkanoc nad morzem można znaleźć na stronie: https://www.cesarskieogrody.pl/pakiety/wielkanoc-2021-nad-morzem

 

 

Foto: od Reklamodawcy

Dodaj komentarz