Święta Wielkanocne nad morzem

Święta Wielkanocne nad morzem

Święta Wielkanocne nad morzem

Święta Wielkanocne nad morzem to niezawodny sposób na naładowanie baterii wiosną. Dlaczego warto odwiedzić Świnoujście?

Wiosna tuż tuż. Na pewno wielu z Was myśli o wypoczynku.Proponujemy wypad nad Bałtyk. Jeśli pogoda dopisze to spacery po plaży na pewno poprawią Wam humor, nabierzecie siły do pracy i pokonywania codziennych trudności. Co powiecie na zaproszenie do Świnoujścia?

Jest to jedno z najbardziej znanych miast nad Bałtykiem. Z piękną, szeroką plażą (najszerszą w Polsce). Leży na aż 44 wyspach i wysepkach (wiedzieliście o tym?!). Najbardziej znane z nich są oczywiście Uznam i Wolin. Zamieszkała jest także mniej popularna wyspa Karsibór. Na pozostałych nie ma ludzkich domostw. Blisko jest do granicy z Niemcami. Gdyby kogoś interesowały nie tylko spacery plażami w pobliżu hotelu można wybrać się do rezerwatu przyrody Karsiborskie Paprocie. nazwa nie jest przypadkowa bowiem rosną tu długosz królewski i wiciokrzew pomorski. Natomiast w rezerwacie Karsiborska Kępa gnieździ się około 140 gatunków ptaków. W Świnoujściu jest sporo zabytków – między innymi słynna twierdza. Wielkanoc w Świnoujściu na pewno Wam się spodoba.

Cesarskie Ogrody

Świnoujście podobnie jak całe wybrzeże usiane jest gęsto hotelami i pensjonatami. Jednakże Czytelników naszej strony w sposób specjalny zaprasza hotel Cesarskie Ogrody, który na Wielkanoc przygotował bardzo ciekawą ofertę. Może Was zainteresuje. A wiec: kuchnię proponującą wykwintne świąteczne dania według najlepszych polskich przepisów. Prócz tego relaks. Cóż więcej potrzeba? Wielkanoc nad morzem, spa, plaże promenada, wyborne jedzenie. Pakiet zawiera 3 noclegi w komfortowych pokojach, śniadania, w tym dwa razy śniadanie wielkanocne, trzy obiadokolacje (dwie typowo świąteczne), animacje dla dzieci. Będzie również wieczorek taneczny z muzyką na żywo, rabaty na masaże i zabiegi. Wszyscy goście mogą w sposób nieograniczony korzystać z sauny, basenu, jacuzzi i bezprzewodowego internetu. Święta wielkanocne nad morzem bez gotowania i sprzątania w domu. Pełny relaks i luz.

Dla wszystkich, którzy zechcą przyjechać pociągiem do Świnoujścia przyda się informacja, że od stacji kolejowej jest tu odległość tylko około 500 metrów. dzieci do lat 13 korzystać mogą ze zniżek, a prócz tego można zrealizować w hotelu bon turystyczny.

Dokładne informacje dla wszystkich, którzy zechcą spędzić Wielkanoc nad morzem można znaleźć na stronie: https://www.cesarskieogrody.pl/pakiety/wielkanoc-2021-nad-morzem

 

 

Foto: od Reklamodawcy

Leave a Reply