Apartamenty Pilsko w Korbielowie

Apartamenty Pilsko w Korbielowie

Apartamenty Pilsko w Korbielowie zapraszają

Pewnego razu w czasie wakacji zostaliśmy zaproszeni na wypoczynek w górach. Naszym miejscem do spania były Apartamenty Pilsko w Korbielowie przy ulicy Pastorowej 5a. Łatwo tu trafić. W wąską dróżkę skręca się naprzeciwko miejscowego kościoła. Po wejściu do budynku zachwycił nas piękny wystrój mieszkania. Starannie dobrane meble, firanki i zasłony w oknach, przystrojone serwetami stoły i przede wszystkim czystość.

Nasz apartament składał się z kilku osobnych pomieszczeń. Bez problemu zmieści się tu kilkuosobowa rodzina. Część mieszkania z telewizorem znajduje się poza sypialnią. Nie ma więc problemu jeśli jednocześnie ktoś chce spać, a ktoś inny ma ochotę oglądać nocne filmy. Dostępne jest też wi-fi. Duża liczba wieszaków i półek przydaje się na ubrania i wszelkie nasze własne akcesoria wakacyjne.

W pełni wyposażona kuchnia z lodówką, kuchnią indukcyjną i niezbędnymi naczyniami pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków.  Zarówno w formie kanapek jak też na ciepło. Był nawet do dyspozycji ekspres do kawy. Toaleta, umywalka i prysznic w łazience błyszczą czystością. Są także ręczniki i mydło. Na zewnątrz pod wiatą można posiedzieć na fotelu przy stole. Mała huśtawka i miejsce zabaw ucieszą najmłodsze dzieci. Można skorzystać z grilla. Natomiast na niepogodę znaleźliśmy w szufladzie gry planszowe.

Nie będzie przesadą jeśli napiszemy, że czuliśmy się tu jak u siebie w domu, a nawet lepiej, bo wokół były ładniejsze, górskie widoki.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Spokojnie jest w okolicy. Polecamy to miejsce zwłaszcza osobom, które chcą wypocząć od zgiełku tłumów w popularnych wakacyjnych kurortach. Korbielów to niewielka wieś u podnóża Beskidu Żywieckiego. Szybciej usłyszycie szum pobliskiego potoku aniżeli hałas samochodów. Zimą jest tutaj raj dla narciarzy, a od wiosny do jesieni zachęcają do wędrówek górskie szlaki. Można też zrobić sobie wypad na Słowację, bowiem do granicy macie tylko kilka kilometrów.

Parking przy domku z apartamentami dla gości jest bezpłatny. Gospodyni wita z uśmiechem. Mogliśmy również spróbować pysznego domowego ciasta.

Więcej informacji na temat miejsca. Także adres mailowy i numer telefonu znajdziecie na stronie https://korbielow.me/

 

 

2 thoughts on “Apartamenty Pilsko w Korbielowie

Dodaj komentarz