Noclegi „Blisko Natury” w Gołuchowie

0
Noclegi Blisko Natury w Gołuchowie

Noclegi Blisko Natury w Gołuchowie

Noclegi „Blisko Natury” w Gołuchowie szczerze polecamy

Noclegi „Blisko Natury” w Gołuchowie mieliśmy okazję osobiście wypróbować podczas naszego pobytu w Wielkopolsce. Dlatego nasz opis jest nie tylko reklamą ale także relacją tego co tam mieliśmy okazję doświadczyć. A warto w te okolice pojechać chociażby dla pięknego zamku, jeszcze piękniejszego parku, Muzeum Leśnictwa, zagrody żubrów, jeziora z plażą i wielu innych atrakcji. Niedaleko jest stąd także do pałacu w Dobrzycy albo do Kalisza. Więc można Gołuchów potraktować jako bazę wypadową, a miejsc do zwiedzania wystarczy na co najmniej kilka dni. Na miejscu macie sklepy, restauracje, ośrodek zdrowia, aptekę, kościół i wiele innych pożytecznych miejsc, które w czasie pobytu na wakacjach mogą być potrzebne.

Wygodne pokoje i co jeszcze?

Pokoje do wynajęcia znajdują się w domu położonym na peryferiach miejscowości. Za oknem zobaczycie pola uprawne i dużo przestrzeni. Drogą, którą tu przyjedziecie rzadko jeżdżą samochody, dlatego jest to miejsce bezpieczne na przykład dla rodzin z małymi dziećmi. Zresztą posesja jest odgrodzona od reszty świata płotem. Samochód można zostawić na przydomowym parkingu.

Gospodarze mieszkają w budynku obok, a więc cały dom „Blisko Natury” przeznaczony jest praktycznie tylko dla gości. Do większości pokoi (tych na parterze) prowadzą osobne wejścia, toteż nikt nikomu nie przeszkadza, mimo że pomieści się tu całkiem sporo ludzi. Nie ma problemów z przygotowywaniem posiłków bowiem każdy ma swój własny dobrze zaopatrzony aneks kuchenny. No i także własną łazienkę. Do dyspozycji jest telewizor i Internet oraz suszarka w razie gdybyście chcieli zrobić małą przepierkę. Na dużym podwórzu stoi altana z grillem i stoliki, z których można korzystać. Ciekawostką dla dzieci będzie ptaszarnia, w której gospodarze trzymają ozdobne kury i bażanty. Natomiast jeżeli ktoś chciałby przyjechać z własnym kotem lub psem to nie ma problemu – za niewielką opłatą jest taka możliwość.

Jednym z dodatkowych atutów miejsca jest właśnie bardzo umiarkowana cena. Pokoje są dwu, trzy i czteroosobowe.

Obiekt znajduje się przy ulicy Tuwima 12. Tel. 604 402 380

Więcej informacji tutaj: http://goluchow-noclegi.pl/

Foto: własne

Dodaj komentarz