TOP 6 pomysłów na Sylwestra 2022/2023

TOP 6 pomysłów na Sylwestra 2022/2023

TOP 6 pomysłów na Sylwestra 2022/2023 – niebanalnie i z przytupem

Byliście już na sylwestrowej domówce, imprezach w klubach czy na koncercie Maryli Rodowicz w Rynku. Natomiast teraz szukacie prawdziwej petardy? Mamy dla Was garść wyjątkowych podpowiedzi czyli właśnie TOP 6 pomysłów na Sylwestra 2022/2023! Czytajcie dalej.

1. Zorganizowane wyjazdy na Sylwestra, czyli pomysł na epicką imprezę

Tak, tak, mieliście już pomysły na wyjazdy sylwestrowe, ale znalezienie transportu, zakwaterowania i ewentualnych atrakcji to dla Was za dużo zachodu i przez to pomysł spalił na panewce? A gdyby ktoś zaproponował Wam wycieczki sylwestrowe do topowych destynacji w Polsce i za granicą skrojone na miarę i całkowicie zorganizowane? Wy niczym nie musicie się martwić, niczego szukać, ani planować. Pakujecie jedynie plecak lub walizkę i wyruszacie świętować epickiego Sylwestra.

2. Opcja dla zakochanych

Możecie spędzić romantycznego Sylwestra z drugą połówką oraz w otoczeniu innych studentów w romantycznym Paryżu. Lampkę szampana o północy wypijecie pod wieżą Eiffla, a w dzień zwiedzicie Paryż, a potem Amsterdam z przewodnikiem, który pokaże Wam te miasta oczami mieszkańców. Ale to oczywiście nie wszystko, bo oprócz zwiedzania i chwili na romantyczne uniesienia, czeka Was szalony tour po najlepszych klubach nocnych w mieście!

3. Opcja dla imprezowiczów

Jeśli Sylwester to dla Was kolejna okazja na szalony clubbing to Student Travel proponuje wyjazdy sylwestrowe do czeskiej Pragi, stolicy Węgier ja również włoskiego miasteczka Rimini. W dzień będziecie poznawać uroki tych klimatycznych miejsc, a w nocy rzucicie się w wir nowych znajomości i epickich imprez.

4. Opcja dla narciarzy

W dzień szusujesz, a w nocy imprezujesz! To coś dla fanów narciarstwa i sportów zimowych nie tylko z AWF-u. To gwarancja, że Sylwestra spędzisz tak, jak lubisz i także z tymi, którzy nadają na tych samych falach.

5. Lato w środku zimy

A propos fal, a co powiecie na lato w środku zimy? Szum oceanu, miękki piasek pod stopami i portugalskie wino, które leje się strumieniami? Lot samolotem lub jazda autokarem na Sylwestra do ciepłej Portugalii to opcja na idealny kilkudniowy wypad z przyjaciółmi. Także w towarzystwie innych studentów.

6. Baltic TRIP, czyli Sylwester na promie

Jeżeli do tej pory wyjeżdżaliście nad Bałtyk tylko latem, pora to zmienić! Zima to świetna okazja na zwiedzanie stolic krajów skandynawskich połączona z imprezą sylwestrową na promie. Helsinki, Ryga, Sztokholm czy Tallin kuszą swoim urokiem zawsze, jednak zwiedzanie ich poza sezonem to gwarancja na poznanie ich wyjątkowości. Natomiast w połączeniu z rejsem po Bałtyku i imprezą sylwestrową na statku to propozycja, z której żal nie skorzystać.

I co? – znaleźliście pomysł na tegorocznego Sylwestra?

Tekst & Foto – od partnerów zewnętrznych

Dodaj komentarz