Relaks i uroda

Relaks i uroda

Podaruj sobie odrobinę luksusu – relaks i uroda w spa

Czy marzy Ci się prawdziwy odpoczynek na łonie natury? Zapewne. Jeśli jednak nie ma możliwości wyjechać na długi urlop daleko do egzotycznych krajów może warto pomyśleć o czymś całkiem niedaleko i na krótko. Na przykład na kilka dni albo przynajmniej weekend. Co powiecie na luksusowe SPA? Dodajmy Spa blisko Warszawy. Jeśli interesuje Was relaks i uroda zapraszamy do Serocka.

Hotel Narvil – gdzie to jest?

Hotel spa Narvil znajdziecie w Serocku niespełna 50 kilometrów od Warszawy. Niegdyś było tu miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego. Przy okazji polecamy zobaczenie zabytkowego Rynku i ratusza albo spacer nad Jezioro Zegrzyńskie. Warty uwagi jest także siedemnastowieczny kościół Zwiastowania N.M.P.

Relaks w SPA

Oprócz tego wszystkiego co znajdziecie w innych hotelach (miejsca noclegowe, restaurację, sale konferencyjne itp) Narvil oferuje wspaniały wypoczynek w bardzo luksusowym Niagara hotel SPA. Wyspecjalizowani terapeuci zaproszą Was do specjalistycznych kapsuł zabiegowych. Zaproponują techniki relaksujące rodem z różnych zakątków świata. Natomiast wizyta w podziemnej strefie saun i łaźni połączona będzie z holistycznymi ceremoniami i aromatycznymi rytuałami.

W strefie relaksu zaznacie połączenia jacuzzi i bujnej roślinności, która pomoże Wam przenieść się wyobraźnią do dalekich tropików.

W latach 2013 i 2014 miejsce, o którym piszemy otrzymało niezwykłe wyróżnienie. Pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie wSPAniałe SPA i nagrodę Prestige SPA  Design dla najpiękniejszego spa w Polsce.

Trochę wiadomości praktycznych

Niagara SPA czynne jest w godzinach:

poniedziałki 10.00 – 18.00

wtorek – piątek 13.00 – 21.00

soboty 09.00 – 21.00

niedziele 09.00 – 18.00

Konieczna jest rezerwacja.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.hotelnarvil.pl/spa/niagara-spa

Oferty specjalne i pakiety pobytowe

Raz po raz goście mogą skorzystać z różnego rodzaju ofert specjalnych i pakietów pobytowych. Na przykład oferta o nazwie „Narvil Romantycznie” może być ciekawą propozycją na weekend dla dwojga pod Warszawą. Hotel spa ma też ofertę dwudniowego pobytu dla przyjaciółek. Możecie jeszcze sprawdzić co kryje się pod nazwą „pakiet day spa”, „Niagara Spa oczyszczająca”, „Niagara Spa upiększająca” i mnóstwo innych. Wszystkie propozycje zamieszcza na swojej oficjalnej stronie hotel spa:  https://www.hotelnarvil.pl/oferty-specjalne

Jeśli więc interesuje Was piękne spa blisko Warszawy to szczerze polecamy.

Foto: od hotelu Narvil

 

Dodaj komentarz