Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie – noclegi

1
Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie

Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie

Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie – co to jest?

Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie jest to kompleks dziewięciu willi. Wszystkie razem tworzą miejsce, w którym znajdziecie nie tylko miejsce do spania ale także mnóstwo atrakcji i niespodzianek, dzięki którym pobyt pod Karkonoszami będzie niezapomnianym przeżyciem. Nieprzypadkowa jest nazwa bowiem architektura tych domów nawiązuje do stylu nordyckiego. Sprawdźmy wspólnie co tutaj mają.

Wspaniałe apartamenty

Szukając noclegów na wakacje wielu z nas pragnie wygody i udogodnień, jakich często nie możemy otrzymać w zwykłych pensjonatach i hotelach. Od pokoi znacznie lepsze są apartamenty. Zwłaszcza takie, które mają nietuzinkowy wystrój, są przyjazne zarówno dla osób samotnych jak i rodzin z dziećmi. Łączące nowoczesny komfort z dawnym niepowtarzalnym stylem, który przeniesie nas w wyobraźni do minionych epok. Właśnie to oferuje gościom Norweska Dolina.

Apartamenty w Szklarskiej Porębie uzupełniają piękne widoki gór rozciągające się za oknami. Całodzienna wędrówka po szlakach może być zakończona relaksem, dzięki któremu następnego dnia będziecie mogli w pełni sił znów coś ciekawego w okolicy zaliczyć.

Coś dla podniebienia i zabawy

Na głodnych i spragnionych czekają restauracja „Piąta Pora Roku” oraz bar „Klub Wikinga”. Zwłaszcza ten ostatni pozwoli Wam nie tylko smacznie zjeść ale też nieźle się zabawić. Samo miejsce jest niezwykłe – podwodna  kraina ze skalnymi jaskiniami, do której dostaniecie się specjalnym batyskafem. Tu pogracie w bilard, kręgle albo na multimedialnych konsolach.

Pyszne dania z restauracji można zjeść nie tylko wewnątrz sali przy stoliku ale także na widokowym tarasie. W menu znajdziecie zarówno potrawy regionalne jak też propozycje z różnych stron świata. Spodobają się nawet najbardziej wymagającym smakoszom, w tym także Waszym dzieciom.

Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie – wodny relaks

W Norweskiej Dolinie można też skorzystać z atrakcji wodnych. Znajdziecie na miejscu strefę wellness, a w niej basen jacuzzi i groty Jotunhaimu. Woda w basenie jest ciepła i ozonowana z biczami wodnymi i przeciwprądami.

A co dla dzieci?

Mile widziane są to całe rodziny. Dla najmłodszych gości znajdą się miejsca do zabawy. Na chętnych czeka kraina smoków z małpim gajem, klockami, puzzlami i wieloma innymi niespodziankami. Jeżeli pogoda pozwoli można też skorzystać z placu zabaw na świeżym powietrzu.

Rodzice całkiem małych szkrabów mogą liczyć na łóżeczko, wanienkę, zabezpieczające bramki na schodach i krzesełka do karmienia.

Willa w szklarskiej Porębie czeka więc na Was. Jeżeli chodzi o informacje praktyczne w temacie apartament Szklarska Poręba – wynajem miejsca warto zaplanować z wyprzedzeniem, aby nie ubiegli Was inni chętni. Więcej informacji na temat pobytu, także adresy i telefony znajdziecie na stronie https://www.norweskadolinaresort.pl/apartamenty/norweska-dolina

Foto: od właścicieli apartamentów „Norweska Dolina”

1 thoughts on “Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie – noclegi

  1. Norweska Dolina śmierdzi i wygląda kiczowato. Poza tym same,, apartamenty są niezadbane. Pęknięta deska sedesowa,niedomytajacy się prysznic to tylko część niedoróbek. Na pierwszy rzut oka może jest ok. Ale po paru dniach już ma się dosyć tego miejsca. Osobiście nie polecam.

Dodaj komentarz