Zaproszenie do apartamentów Międzyzdrojach

0
Zaproszenie do apartamentów Międzyzdrojach

Zaproszenie do apartamentów Międzyzdrojach

Zaproszenie do apartamentów Międzyzdrojach od Wave Międzyzdroje Resort&SPA

Na naszą skrzynkę wpłynęło zaproszenie do apartamentów w Międzyzdrojach dla naszych Czytelników. Ponieważ oferta jest ciekawa postanowiliśmy o niej napisać. Pochodzi od firmy Wave Międzyzdroje Resort&SPA.

Co oferuje gościom Wave Międzyzdroje Resort&SPA?

Niezwykle interesujący jest kształt budynków resortu. Patrząc od strony morza będziecie mieli wrażenie, że widzicie jakiś wielomasztowy statek. Dla wielu osób ważne są noclegi z widokiem na morze. Obiekt znajduje się niemal dosłownie w sąsiedztwie Bałtyku, dzięki czemu z własnego pokoju będziecie mieć piękny krajobraz o każdej porze dnia. Ciekawie prezentują się ekskluzywne apartamenty przystrojone rzeźbami w drewnie i  motywem piór. Pomieszczenia zastaniecie duże, pięknie i funkcjonalnie urządzone. Mile widziane są rodziny z dziećmi, dla których bez problemu zamówicie łóżeczko albo dostawkę.

Na terenie obiektu pracują aż dwie restauracje. Zjecie tam wyśmienite potrawy, do których dobierzecie na przykład wysokiej klasy wino. Najmłodsi goście czyli dzieci otrzymają posiłki przygotowane specjalnie dla nich. Pełen deserów i świetnej kawy Cafe &Bar zaserwuje Wam coś słodkiego.

Jak nazwa miejsca sugeruje w resorcie skorzystacie z ciekawych propozycji zabiegów kosmetycznych, masaży i innych tego typu luksusów. Sprawdzicie przy tym walory kosmetyków dwóch marek – Saint Malo oraz Rosafilo. Oprócz tego czekają na Was baseny, sauny, tężnia solankowa i mnóstwo innych atrakcji. Każdy kto chce zadbać o zdrowie, a nie lubi taplania się w wodzie może wybrać bogato wyposażony Fitness Club z, wypożyczalnię rowerów albo kijków nordic walking. W ćwiczeniach pomoże wykwalifikowany trener personalny.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Dzieci także nie będą się tu nudzić. Są przygotowane dla nich atrakcje takie jak plac zabaw, małpi gaj czy ścianka wspinaczkowa. Istnieje możliwość wyboru ofert specjalnych w pakietach dedykowanych dla różnych gości i w różnych terminach. Tak więc można wybrać między innymi pakiet dla rodziny albo pakiet dla przyjaciółek czy pakiet dla dwojga. Istenieje też możliwość wykupienia i podarowania komuś vouchera na pobyt.

Więcej informacji w temacie znajdziecie na stronie firmowej proponujące te piękne apartamenty z widokiem na morze.

Dodaj komentarz