Wioska Wakacyjna – nowy resort na Podkarpaciu

0
Wioska Wakacyjna

Wioska Wakacyjna

Wioska Wakacyjna i domki letniskowe do wynajęcia a gdzie to jest?

W województwie podkarpackim na mapie ciekawych miejsc turystycznych w roku 2022 pojawił się nowy resort o nazwie „Wioska Wakacyjna”. Ponieważ przyszło też zaproszenie dla naszego portalu aby przekazać ofertę Czytelnikom z chęcią zaglądamy na stronę firmową, aby przyjrzeć się co ciekawego tam proponują. A  przede wszystkim dowiedzmy się gdzie to jest.

Polecana Wioska Wakacyjna znajduje się w miejscowości Radawa na terenie gminy Wiązownica w powiecie jarosławskim. To bardzo dobre miejsce dla wszystkich, którzy chcieliby odpocząć nad wodą. Na rzece Lubaczówka powstał bowiem zalew wodny ze strzeżoną plaża, zapleczem gastronomicznym i wszystkimi udogodnieniami jakich ludzie szukają w tego typu miejscach. Prócz tego wokoło rosną lasy świerkowe i sosnowe tworzące wspaniały mikroklimat i zachęcające do spacerów.

Resort z basenem

Opisywana tu przez nas Wioska Wakacyjna jest kompleksem rekreacyjnym. Całość obejmuje miedzy innymi 66 domków letniskowych. Oprócz nich znajdziecie tu także Strefę Basenową i Strefę Bistro. Kształty domów są niebanalne – w formie nowoczesnej stodoły albo namiotu indiańskiego tipi. Pomieszczą one do 6 osób. Wszystkie są komfortowo urządzone. Zawierają między innymi pięknie wyposażone salony, łazienki i po kilka pomieszczeń do spania. Na miejscu jest również miejsce do grillowania i tarasy wypoczynkowe.

W strefie basenowej znajdą coś dla siebie zarówno rodziny z małymi dziećmi (na przykład bezpieczny brodzik) jak też starsza młodzież i dorośli, którzy lubią popływać. Zabawę uatrakcyjnią fontanny i zjeżdżalnie. Oprócz basenów na dzieci czeka też suchy plac zabaw, dzięki któremu maluchy na pewno nie będą się nudzić.

Każdego dnia właściciele obiektu proponują też różnego rodzaju zajęcia takie jak kino plenerowe, mini disco dla dzieci, siatkówkę plażową, strzelanie z łuku i wiele innych atrakcji.

Własne gotowanie albo bistro

Wszystkie domki do wynajęcia zawierają aneks kuchenny dla każdego, kto ceni własnoręcznie przygotowany posiłek. Gdyby jednak ktoś chciał od gotowania odpocząć to resor poleca Wakacyjne Bistro. Czekać będą tam na Was posiłki na każdą porę dnia. Na miejscu jest też sklep z artykułami spożywczymi, zabawkami dla dzieci i wieloma innymi rzeczami, które mogą się przydać. Nie trzeba się też martwić brudnymi ubraniami. Pomoże Wam w tym specjalnie przygotowana pralnia. Natomiast kierowcy elektrycznych samochodów znajdą na miejscu nawet stację ładowania.

Na wycieczkę w okolicy warto wybrać się do Jarosławia, gdzie między innymi zwiedzicie ładny Rynek z zabytkowym ratuszem i piękne sanktuarium Maryjne.

Więcej informacji w temacie, także adresy i telefony znajdziecie na stronie: https://wioska-wakacyjna.pl

Dodaj komentarz