Wioska Indiańska w Starym Waliszowie

Wioska Indiańska w Starym Waliszowie

Wioska Indiańska „Howgh” w sercu Kotliny Kłodzkiej

Nie trzeba wyjeżdżać do Ameryki, żeby poznać indiański świat! Wioska Indiańska w Starym Waliszowie k. Bystrzycy Kłodzkiej czeka bowiem Was z przygodami na świeżym powietrzu! Tu zarówno dzieci jak i dorośli wcielą się w Czerwonoskórych. Uczestnicy będą mieli okazję wykonać zadania takie jak przejście toru przeszkód, strzelanie z łuku, gra na bębnach oraz wizyta w tipi, gdzie warto posłuchać indiańskich legend. Zadaniom może sprostać tylko ktoś z siłą bizona i indiańskim sercem. Każdy uczestnik otrzyma nowe imię oraz amulety przynoszące szczęście. Przewodnik rozpali ognisko, przy którym będzie można upiec kiełbaski.

Pikniki rodzinne, urodziny, wycieczki, paintaball łuczniczy

Jeżeli tylko pogoda dopisuje w weekendy od kwietnia do października organizowane są pikniki rodzinne. W czasie 3-godzinnej imprezy całe familie dobrze się bawią. Rodzice towarzyszą dzieciom w zdobywaniu piór, wszyscy razem przeciągają linę i wspólnie tańczą. Ramię w ramię strzelają z łuku na strzelnicy, a w wolnych chwilach relaksują się przy ognisku lub na leżakach. Jest to miły, swojski czas. Dodatkową atrakcją jest dmuchaniec – skakaniec i bańki.

W Wiosce Indiańskiej można też zorganizować urodziny zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dzieciakom towarzyszy Indianka-animatorka przy której mali wojownicy próbują sprostać zadaniom, zdobywając odznaki indiańskie-pieczątki. Natomiast dla dorosłych jest paintaball łuczniczy: gra polega na strzelaniu do siebie bezpiecznymi strzałami na boisku z przeszkodami. Trzeba równocześnie biegać, chować się i znajdować strzały.

Dla zorganizowanych grup dziecięcych (szkoły, przedszkola) zapewniamy zajęcia edukacyjne oraz integracyjne.

Wioska Indiańska w Starym Waliszowie – zwierzęta i natura

Na dużym pastwisku pasą się owce i kozy, które chętnie przybiegają do każdego kto trzyma smakołyk. Zwierzęta są przyzwyczajone do dzieci, dlatego dają się dotykać i głaskać. Można też obejrzeć kury lub dodatkowo zamówić wizytę kucyka. Dozwolona jest świetna zabawa dlatego można biegać, turlać się, śmiać, tańczyć i śpiewać bez ograniczeń.

Rezerwacje

Miejsce można odwiedzić po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem 516 861 777 . Natomiast informacje o najbliższym pikniku rodzinnym znajdziecie na stronie: http://www.howgh.com.pl/

Na Dolnym Śląsku polecamy też między innymi wycieczkę do Wrocławia, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby. A jeżeli chcecie więcej przygód na „Dzikim Zachodzie” to warto się wybrać to Western City w Żorach. Na Mazurach w Spytkowie znajdziecie Muzeum Indian.

Informacje & Foto – od właścicieli wioski

Dodaj komentarz