Czarter jachtów na Mazurach

Czarter jachtów na Mazurach

Czarter jachtów na Mazurach – urlop pod żaglami

Mazury nazywane są krainą tysiąca jezior. Słyną z malowniczych krajobrazów, na które składają się rozległe lasy i przepiękne jeziora. Na wakacjach w tym regionie można spędzać czas w dowolny sposób – spacerując, jeżdżąc na rowerze, wypoczywając na licznych plażach czy uprawiając sporty wodne. Warto jednak pomyśleć o takim rozwiązaniu, jak czarter jachtów na Mazurach.

Czarter jachtów na Mazurach – przeżyj najpiękniejszy urlop

Pływanie jachtem po przepięknych mazurskich jeziorach to niepowtarzalne przeżycie. Możesz w ten sposób znaleźć się w samym sercu mazurskiej przyrody. Jednocześnie odcinasz się od zgiełku miast i doświadczasz prawdziwego relaksu. Brzmi jak dobry plan, prawda?

Wystarczy, że zdecydujesz się na czarter jachtów na mazurach. Flota zlokalizowana jest w doskonałym miejscu, a mianowicie w porcie nad jeziorem Tałty niedaleko od miejscowości Wilkasy. Tutaj możesz być w pełni sobą i spędzać czas tak jak lubisz. Od ciebie zależy, czy spędzisz dzień na łodzi czy będziesz korzystać z uroków mazurskiej przyrody inaczej (na spacerze, kajakach czy rowerach wodnych).

Nad jeziorem Tałty masz do dyspozycji fantastyczną infrastrukturę, w pełni odpowiadającą na potrzeby gości. Są tu: piaszczysta plaża, hotel i park linowy. Ponadto możesz skorzystać z oferty tawerny i restauracji, a także SPA. Z kolei na najmłodszych turystów czekają liczne atrakcje, ponieważ jest to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi.

Jakie masz możliwości? Możesz wypożyczyć przestronne i komfortowe jachty żaglowe oraz jachty motorowe bez patentu i z patentem. Istnieje także możliwość wynajęcia houseboat’ów.

Jachty – dlaczego warto wynajmować?

Czarter jachtów żaglowych (ale i motorowych, a na większość łodzi nie potrzeba patentu) to obietnica najpiękniejszego urlopu w twoim życiu. Czartery jachtów to doskonały pomysł z kilku powodów. Przede wszystkim masz do dyspozycji komfortowe i przestronne jachty.

Armator dopasuje godziny czarteru do twoich potrzeb, a także służy pomocą, jeśli zajdzie taka potrzeba (pomoc w razie awarii, serwis na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich itp.). Dodatkowo możesz liczyć na szeroki pakiet ubezpieczeniowy, w tym: OC sternika, AC jachtu oraz NNW załogi.

Jeżeli wybierasz się na Mazury większą grupą (z rodziną czy przyjaciółmi), to czekają na ciebie korzystne zniżki. Bez problemu zabierzesz na wyprawę także małe dzieci, ponieważ do dyspozycji są różne rozmiary kamizelek (w tym wiele różnych rozmiarów małych kamizelek ratunkowych).

Czarter jachtów i łodzi na Mazurach to świetny sposób na to, aby na nowo odkryć urok wakacji w Polsce. Pamiętaj, że nie musisz mieć patentu i umiejętności żeglarskich, aby skorzystać z oferty. Wybierz coś dla siebie i ciesz się niezapomnianym urlopem.

Tekst & Foto: od partnerów zewnętrznych

1 thoughts on “Czarter jachtów na Mazurach

Dodaj komentarz