Eventy w Gospodzie Krakowskiej

Eventy w Gospodzie Krakowskiej

Eventy w Gospodzie Krakowskiej – spotkanie biznesowe w Beskidach.

Od pewnego czasu coraz bardziej popularne staje się organizowanie różnego rodzaju imprez integracyjnych dla pracowników firm. Można je przygotować także w mieście, w którym mieszkacie. Jednakże na naszą stronę przyszło zaproszenie na Eventy w Gospodzie Krakowskiej w Kobiernicach niedaleko Porąbki w Beskidzie Śląskim. Jak zwykle przy takich okazjach sprawdzamy dla Was na co możecie tam liczyć.

Villa & Gospoda Krakowska – impreza z możliwością noclegu

Wszystkich, którzy przyjadą z odległych miast Villa Gospoda Krakowska może nie tylko zabawić ale także przenocować (w liczbie do 50 osób). Nie trzeba więc się martwić, że będziecie mieli daleko do domu. Nie trzeba też szukać żadnych innych adresów do spania w okolicy. Mile widziane są wszelkiego rodzaju firmy szukające miejsca na relaks po pracy ale także istnieje tutaj możliwość poprowadzenia konferencji albo szkolenia. Fachowa obsługa i niezbędny sprzęt (rzutniki, ekrany itp) czekają,  o nic nie trzeba się martwić. Dzięki temu, że firma dysponuje aż dwiema niezależnymi dużymi salami możliwe jest podzielenie spotkania lub narady na mniejsze grupy. Na chętnych czeka także 21 wygodnych dwuosobowych pokoi.

Po naukach i szkoleniach warto się zabawić przy góralskiej kapeli i wybornych posiłkach sporządzanych według przepisów kuchni polskiej ale też innych krajów Europy. Wszystko świeże, gotowane na miejscu ze składników od lokalnych dostawców. Nie będzie problemów z postawieniem samochodu. Na miejscu znajduje się duży parking dla gości.

Oczywiście niech czują się zaproszone także wszelkie inne grupy nie tylko firmowe i biznesowe. Na przykład nowożeńcy wraz z gośćmi weselnymi.

Dlaczego warto się wybrać do Kobiernic?

Atutem Kobiernic jest nie tylko wspaniałe miejsce do imprezy, noclegu i spożywania posiłku ale także piękna okolica. Po sąsiedzku macie góry Beskidu Małego. Gospoda będzie więc świetną bazą wypadową na przykład na górę Żar albo parków rozrywki – Energylandii, Zatorlandu albo Inwałd Parku.

Więcej informacji w temacie. Także adresy, numery telefonów znajdziecie na stronie firmy gospoda-krakowska.pl

Foto od właścicieli Gospody

Dodaj komentarz