Podróż służbowa – Aparthotel w Sercu Krakowa

0
Podróż służbowa - Aparthotel w Sercu Krakowa

Podróż służbowa - Aparthotel w Sercu Krakowa

Podróż służbowa do stolicy Małopolski – sprawdź Aparthotel W Sercu Krakowa

Sprawy zawodowe sprawiają, że musisz udać się do stolicy Małopolski – podróż służbowa? Szukasz dobrze zlokalizowanego, komfortowego, a jednocześnie dostosowanego do pracy zdalnej miejsca? Aparthotel W Sercu Krakowa ma wszystko, czego potrzebujesz.

Lokalizacja idealna dla podróżujących

Aparthotel znajduje się w centrum miasta. W niewielkiej odległości od dworca autobusowego oraz dworca PKP, co z pewnością będzie dużą zaletą dla osób korzystających z tych środków transportu. Goście poruszający się własnymi samochodami mogą natomiast liczyć na łatwy dojazd i parking, który znajduje się obok budynku. Lokalizacja Apathotelu ma również duże znaczenie w kontekście biznesowym. W niewielkiej odległości od niego znajdują się liczne biurowce oraz sale konferencyjne, będące jednym z celów podróży służbowych. Blisko jest stąd do Audytorium Maximum, Unity Centre czy Fabryczna Office Park oraz wielu innych kompleksów biurowo-szkoleniowych.

Praca zdalna w komfortowych warunkach

Przyjeżdżając do stolicy Małopolski z myślą o pracy zdalnej warto wybrać Aparthotel W Sercu Krakowa z jeszcze jednego powodu. Jest tam wygodnie, jak w domu. Dysponuje on 27 pokojami i 3 apartamentami oraz 1 pokojem typu studio. Wszystkie zostały wykończone i wyposażone tak, by można w nich było nie tylko wypoczywać, ale również pracować. Poczujecie tam spokój i niezależność, tak potrzebne do kreatywnego i efektywnego wykonywania obowiązków służbowych. W każdym z pokoi znajduje się łazienka oraz aneks kuchenny. Bez względu na to, w jakich godzinach lubisz pracować, zawsze możesz zaparzyć swoją ulubioną kawę lub herbatę czy przygotować posiłki.

Na terenie całego budynku skorzystacie z bezpłatnego Wi-Fi. Jego sygnał jest na tyle silny, by umożliwiać bezproblemową komunikację online. Wygodne łóżka oraz klimatyczne i przytulne wnętrza sprawiają natomiast, że po zakończonym dniu pracy wypoczniesz i zregenerujesz się. Personel aparthotelu jest niezwykle życzliwy i gotowy do pomocy. W obecnej sytuacji niezwykle ważny jest też fakt, że w trosce o bezpieczeństwo gości wszystkie pomieszczenia są dokładnie dezynfekowane. Na terenie budynku obowiązuje reżim sanitarny.

Aparthotel W Sercu Krakowa to bardzo dobrze zlokalizowane miejsce w samym centrum byłej stolicy Polski, które gwarantuje wszystko co niezbędne podczas podróży służbowej. Klienci poza upragnionym wypoczynkiem po ciężkim dniu pracy w delegacji,  mogą w nim także w komfortowy sposób popracować zdalnie.

Tekst i foto – od właścicieli Aparthotel

Dodaj komentarz