Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej

0
Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej

Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej

Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej – nie tylko noclegi

W Białce Tatrzańskiej, podobnie jak na całym Podhalu jest mnóstwo hoteli, pensjonatów i miejsc, w których znajdziecie nocleg. Niektóre z nich na pewno piękne i godne polecenia. Ale tylko jeden – czterogwiazdkowy Hotel Bania ma bezpośrednie połączenie z największą tutejszą atrakcją czyli basenami termalnymi. Zimą natomiast zaprasza na świetnie przygotowane stoki Ośrodka Narciarskiego Kotelnica. Wszystko to z przepięknym widokiem na Tatry w tle.

Co jeszcze na Was czeka w Hotelu Bania?

Wystrój wszystkich pomieszczeń – zarówno pokojów do spania, jak też restauracji, centrum konferencyjnego i wielu innych łączy nowoczesność z tradycyjnym góralskim akcentem i maksymalnym naciskiem na ekologię. Dużo jest tu pięknie rzeźbionego drewna, zieleni, kwiatów i naturalnego kamienia.

Panie, które chcą co nieco poprawić w swojej kondycji albo urodzie mogą skorzystać z zabiegów spa&wellness w strefach „Sielsko” i „Anielsko”. Są do dyspozycji liczne sauny, gabinety masażu, salon fryzjerski i wiele innych niespodzianek z własnej produkcji kosmetykami „Dotyk Anioła”.

Hotel Bania jest bardzo przyjazny rodzinom z dziećmi. Na maluchów czekają liczne świetnie urządzone place zabaw w wodzie, w piaskownicy i pod dachem w budynku. Jest też kino i śmieszna dziupla z telewizorem, na którym można oglądać bajki.

Dla gości przybywających w celach biznesowych przygotowane zostało Centrum Konferencyjne Bania wyposażone w najnowocześniejsze technologie multimedialne.

Hotel Bania – co jeszcze warto wiedzieć?

Na gości czeka 270 pokoi. Każdy kto przyjedzie na nocleg może bez ograniczeń korzystać z basenów termalnych, do których prowadzi specjalne przejście. Na rękę dostaniecie „zegarek” który nie mierzy czasu ale jest kluczem do otwierania wszystkich drzwi i bramek. Możecie nim także zapłacić za obiad w restauracji albo deser w kawiarni.

Pobyt w Hotelu Bania niestety nie jest tani. Ale jeżeli macie jeszcze do wykorzystania Bony Turystyczne dla dzieci to koszty znacznie Wam spadną. My właśnie skorzystaliśmy z takiej opcji. Za dodatkową opłatą możecie też wziąć swojego kota albo psa.

Więcej informacji na temat noclegów, cennika i wolnych miejsc znajdziecie na stronie: https://hotelbania.pl/

Foto: własne

Dodaj komentarz