Nocowanie w Toruniu - Hotel Filmar

Nocowanie w Toruniu - Hotel Filmar

Nocowanie w Toruniu – oferta hotelu Filmar

Obecnie zarówno turyści, jak i mieszkańcy Torunia, posiadają ogromny wybór hoteli i pensjonatów na różne okazje. Bez znaczenia czy chodzi o zwykłe nocowanie w Toruniu, czy zorganizowanie imprezy biznesowej, wybór jest bardzo obfity. Bogatą i bardzo interesującą ofertę posiada hotel Filmar, który jest jednym z najbardziej luksusowych budynków w Toruniu. Czym charakteryzuje się jego oferta?

Idealne miejsce na odpoczynek

Planując spędzić jakiś czas na zwiedzaniu miasta Toruń, warto poszukać wygodnego i dobrze wyposażonego hotelu. Również będą w mieście jedynie przejazdem, luksusowy hotel pozwoli nam dobrze wypocząć przed kolejnym dniem spędzonym w trasie. Doskonałą ofertę spełniającą wszystkie wyżej wymienione standardy posiada hotel Filmar, który jest jednym z czołowych miejsc tego typu w Polsce. Zarówno turyści, jak i przedsiębiorcy wybierają hotel ze względu na najwyższy standard obsługi klienta, bardzo atrakcyjną lokalizację i świetną kuchnię.

Dla wszystkich klientów hotelu dostępny jest parking mieszczący nawet 200 pojazdów w bardzo atrakcyjnej cenie. Z tego powodu zawsze dostępne jest miejsce na pozostawienie samochodu blisko hotelu. Na parterze budynku znajduje się tzw. Foyer, gdzie organizowane są przerwy kawowe lub mniejsze lunche. Pomieszczenie to regularnie pełni funkcję galerii, gdzie przedstawiane są różnego rodzaju dzieła sztuki. Często można spotkać tam także wystawy oraz prezentacje samochodów, w czasie wielu organizowanych wydarzeń.

Dla wszystkich klientów hotelu dostępny jest parking mieszczący nawet 200 pojazdów w bardzo atrakcyjnej cenie. Z tego powodu zawsze dostępne jest miejsce na pozostawienie samochodu blisko hotelu. Na parterze budynku znajduje się tzw. Foyer, gdzie organizowane są przerwy kawowe lub mniejsze lunche. Pomieszczenie to regularnie pełni funkcję galerii, gdzie przedstawiane są różnego rodzaju dzieła sztuki. Często można spotkać tam także wystawy oraz prezentacje samochodów, w czasie wielu organizowanych wydarzeń.

Hotel Toruń ceny za dobę nie są wygórowane. Hotel Filmar posiada do dyspozycji klientów aż 154 luksusowe pokoje, których styl został bardzo dokładnie przemyślany, by sprzyjać zarówno odpoczynkowi, jak i pracy. Zarówno oświetlenie, jak i kolorystyka wnętrz zostały stworzone tak, by tworzyć przyjemne i eleganckie uczucie ciepła. Każdy pokój został wyposażony w klimatyzację, telewizor oraz dostęp do Internetu, dzięki czemu noc w hotelu będzie przyjemnym doświadczeniem.

Nie tylko Nocowanie w Toruniu – hotel Filmar to miejsce spotkań biznesowych i wielu zabaw

Klienci biznesowi, których czeka podróż w kierunku Torunia, również stoją przed trudnym wyborem najlepszego miejsca na nocleg. Bez znaczenia czy chodzi o wyjazd integracyjny firmy, czy też ważne spotkanie biznesowe, hotel Filmar posiada ofertę idealnie im odpowiadającą. Hotel posiada łącznie 10 sal o łącznej powierzchni przekraczającej 1000 mkw oraz różnej charakterystyce pracy. Dostępne są bogato wyposażone sale o różnej wielkości. Pozwalają one na organizację różnego rodzaju wydarzeń o bardzo wysokim standardzie. Wszystkie sale można dowolnie zaaranżować, by wszystkie indywidualne potrzeby grupy zostały spełnione. Najczęściej wybierane ustawienia sali podczas konferencje Toruń to:

  • ustawienie podkowa,
  • ustawienie teatralne,
  • ustawienie szkolne,
  • ustawienie bankietowe.

Sale konferencyjne dostępne w hotelu posiadają powierzchnie od 32 m2 do aż 550 m2! Pozwala to na organizację eventu firmowego, niezależnie od wielkości i standardu firmy.

Wykwintna kuchnia na najwyższym poziomie

Szukając najlepszych możliwości nocowania w Toruniu, warto kierować się opiniami innych osób na temat interesujących nas propozycji, które często mogą trafnie zobrazować rzeczywisty standard obecny w danym miejscu. Hotel Toruń posiada na swoim pokładzie wykwalifikowany personel gastronomiczny. Posiłki są zawsze wyśmienite. Hotel posiada aż dwie restauracje, dzięki temu możliwe są zarówno wcześniej zaplanowane przyjęcia, jak i obsługa aktualnych klientów. Najlepszą restaurację w mieście często odwiedzają osoby z zewnątrz, jako wyśmienite miejsce na spożycie pysznego posiłku.

Kuchnia hotelu Filmar cieszy się ogromnym uznaniem, a potrawy w niej przygotowywane są wręcz dziełem sztuki. W restauracji goszczą jedynie najwyższej jakości składniki i przyprawy, dzięki którym podawane potrawy zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Potrawy przyrządzane są z pasją. Dlatego zawsze zachwycają swoim aromatem i smakiem. Kuchnia w hotelu Filmar jest więc idealną opcją spożycia posiłku zarówno dla osób nocujących w hotelu, jak i zorganizowanych grup potrzebujących indywidualnie zarezerwować restaurację. Możliwa jest zarówno rezerwacja hotelu, sali konferencyjnej, jak i restauracji.

Przyjęcia weselne i imprezy okolicznościowe

W hotelu Filmar istnieje również możliwość zorganizowania wesela. Częste są także duże imprezy firmowe. W wielu firmach panuje przekonanie, że swobodna atmosfera sprzyja biznesowym spotkaniom, dlatego poza korzystaniem z sali konferencyjnej, firmy często decydują się zorganizować imprezę w restauracji bądź w ogrodzie. Obsługa hotelu do każdej imprezy podchodzi indywidualnie, dlatego możliwa jest dowolna aranżacja sali konferencyjnej oraz ustawienie stołów w ogrodzie. Najlepszy hotel posiada wysokiej jakości personel techniczny, który goście bardzo chwalą.

Podczas organizacji imprez okolicznościowych, istnieje także możliwość ułożenia według własnych potrzeb menu oraz różnego rodzaju atrakcji. Wszystkie spersonalizowane elementy tworzą niepowtarzalny charakter imprezy, a dla hotelu Filmar jest to priorytet. Wszyscy goście z pewnością będą czuć się swobodnie i komfortowo oraz na długo zapamiętają atmosferę panującą w hotel w Toruniu.

Na naszej stronie piszemy też o lokalach gastronomicznych w Toruniu: https://turystycznepropozycje.pl/gdzie-warto-zjesc-w-toruniu/

Tekst & Foto: od partnerów zewnętrznych

Dodaj komentarz