5 pomysłów na wyjazd integracyjny

5 pomysłów na wyjazd integracyjny

5 pomysłów na wyjazd integracyjny z pracy

Ciekawe spotkania ze współpracownikami warto zaplanować w nietuzinkowych miejscach. Istnieje wiele możliwości, które pozwalają zapewnić atrakcje dla grupy osób o różnych zainteresowaniach. Jeśli chcesz zadowolić wszystkich i stworzyć idealną atmosferę do wspólnego spędzenia czasu, sprawdź naszą listę 5 pomysłów na wyjazd integracyjny, które mogą Cię zainteresować.

Sport i rekreacja dla lepszych relacji w zespole

Wspólne aktywności w grupie sprzyjają integracji. Warto zaplanować ją w ciekawym miejscu jak na przykład góry. Jest to częsty kierunek wybierany na wyjazd z osobami z firmy, gdyż można tam robić różne rzeczy, które świetnie spajają relacje w zespole. Wspólne zdobywanie szczytów, przemierzanie malowniczych tras, czy uprawianie pasjonujących sportów podnosi morale i pozwala się zrelaksować. Ponadto w Polce można liczyć na bardzo zróżnicowane widoki, zależnie od wybranej miejscowości.

5 pomysłów na wyjazd integracyjny – przyjemne z pożytecznym

Często wycieczki z firmy mają też charakter szkoleniowy. Pobyt w ciekawym miejscu jest dobrym pretekstem do zorganizowania ciekawych konferencji, które podnoszą kompetencję i wiedzę uczestników z zagadnień związanych z daną branżą. Takie wydarzenia warto połączyć z wypoczynkiem w nietuzinkowej lokalizacji. Wyjazd integracyjny w góry można zaplanować w komfortowym hotelu, skąd blisko jest na stok narciarski, czy lodowisko. Wspólne aktywności pozwalają lepiej zgrać się zespołowi i uczą współpracy.

Oferty od sprawdzonego biura podróży

Coraz częściej można się spotkać z nowym określeniem na firmowe wycieczki. Tak zwane wyjazdy incentive” to coś więcej niż tylko integracyjne spotkanie. Mają za zadanie zmotywować pracowników do bardziej wytężonej pracy, więc muszą przybrać formę atrakcyjnej nagrody. Z tego względu organizowane są często w ciekawych miejscach na całym świecie, ale niebanalne lokalizacje można znaleźć również w Polsce. Szukając tego typu oferty w biurze podróży Horyzont, znajdziemy interesujące propozycje z pobytem m.in. w pięknych miastach europejskich.

Nagroda i motywacja dla pracowników

Chcąc zaplanować motywacyjny wypad w góry, czy za granicę, warto postawić na dobry hotel z ciekawą ofertą. SPA, basen czy korty do gry w tenisa to niektóre z obiektów, które pozwolą się zrelaksować i nabrać siły. Wyjazdy incentive mogą zawierać także ciekawe warsztaty, czy aktywności związane z miejscem, w którym się odbywają. Najlepiej jest unikać standardowych rozwiązań i w miarę możliwości postawić na oryginalne atrakcje jak lot balonem, czy wizyta w parku rozrywki.

Nietuzinkowe atrakcje i regionalna kuchnia

Ciekawa rozrywka nie musi być od razu spektakularna. Wiele miast ma w swojej ofercie niepowtarzalne obiekty, muzea, czy parki, które warto zobaczyć. Dobry plan dnia w trakcie wyjazdu integracyjnego za granicę lub w góry powinien zawierać mniej więcej po równo czasu przeznaczonego na poznawanie lokalnych zabytków, przyrody oraz na zabawę. Tę ostatnią warto zaaranżować np. w restauracjach z regionalną kuchnią.

Jeśli planujesz wyjazd incentive, sprawdź koniecznie najlepsze lokalizacje w górach i za granicą. Skorzystaj z oferty sprawdzonego biura podróży.

O eventach w jednym z miejsc piszemy też tutaj: https://turystycznepropozycje.pl/eventy-w-gospodzie-krakowskiej/

Tekst & Foto: od partnerów zewnętrznych

1 thoughts on “5 pomysłów na wyjazd integracyjny

Dodaj komentarz