Wypoczynek w pradolinie rzeki Wkry

Wypoczynek w pradolinie rzeki Wkry

Wypoczynek w pradolinie rzeki Wkry – Hotel BoniFaCio

Coraz częściej przychodzą do nas zaproszenia do ciekawych miejsc dla naszych Czytelników. My bardzo cieszymy się z tego i jak zwykle sprawdzamy dla Was ofertę, żebyście wiedzieli na co można się zdecydować korzystając z tego zaproszenia. Czy interesuje Was Wypoczynek w pradolinie rzeki Wkry? Jeśli tak to możecie tam spędzić czas nocując i bawiąc się w hotelu BoniFaCio

Pradolina rzeki Wkry i Hotel BoniFaCio – a gdzie to jest?

Hotel BoniFaCio stoi nad rzeką Wkrą w Sochocinie w powiecie płońskim. Okolica nazywana jest pradoliną rzeki Wkry. Najłatwiej dojedziecie tu drogą krajową nr 50 mniej więcej 40 kilometrów od Warszawy.

Jeśli będziecie w okolicy polecamy do zwiedzenia ciekawy krajobrazowy rezerwat przyrody (Dolina Wkry) na terenie gminy Pomiechówek. Znajdziecie tu między innymi park edukacyjny ze ścieżką w koronach drzew. Możecie się przejść tu na spacer po wiszących kładkach, wejść na wieżę widokową, spróbować pokonać trasę na linach, a dzieci poszaleją na placu zabaw.

Wypoczynek w pradolinie rzeki Wkry – Co oferuje hotel BoniFaCio?

Hotel BoniFaCio SPA & Sport Resort to bardzo luksusowy obiekt położony na terenie wyżej opisanej Doliny Wkry. Oprócz noclegów oferuje piękne SPA z gabinetami kosmetycznymi, sauną jacuzzi i basenami zarówno dla wytrawnych pływaków jak i dla dzieci. Są tu również korty, siłownie i boiska do uprawiania różnego rodzaju aktywności fizycznej. Zarówno wewnątrz budynku jak też na świeżym powietrzu. Także z zawodowymi trenerami. Dla chętnych do pływania kajakiem istnieje możliwość pokonania szlaku wodnego rzeki Wkry.

Przyhotelowa Restauracja Żurawia z certyfikatem Slow Food

Tutejsza restauracja oferuje dania przygotowane z najlepszych produktów. Dania są wykwintne, niektóre z nich mają charakter sezonowy bowiem do ich przyrządzenia używa się tylko świeżych produktów. Spróbujecie tu zarówno smakołyków lokalnych, jak również możecie zamówić dania znane z innych krajów europejskich.

Kuchnia hotelowa została uhonorowana certyfikatem restauracja Slow Food. Certyfikat taki przyznawany jest gastronomii wspierającej zdrowe żywienie oparte na regionalnych recepturach i miejscowych produktach. Żywność nie faszerowana konserwantami i wspomagaczami smaku.

Centrum konferencyjne

Na terenie hotelu znajduje się nowoczesne zaplecze konferencyjne. Z sześcioma świetnie wyposażonymi salami. Jest to więc miejsce godne polecenia na przykład na integracyjne wyjazdy firmowe. Można połączyć tu wszelkie szkolenia i narady z dobrą zabawą opartą o niebanalne autorskie pomysły tutejszych animatorów. Jeśli więc interesuje Was centrum konferencyjne pod Warszawą to hotel BoniFaCio  będzie bardzo dobrym wyborem.

Foto: ze strony firmowej hotelu BoniFaCio

 

Dodaj komentarz