Najlepsze pomysły na wycieczkę

Najlepsze pomysły na wycieczkę

Najlepsze pomysły na wycieczkę i imprezę firmową – podpowiadamy

Kolejna nudna impreza firmowa w pracy? Wyjście na kręgle, czy gra w paintball już chyba wszystkim się znudziło. Teraz najgorętszym trendem firmowych imprez są wycieczki firmowe, które łączą w sobie zwiedzanie i przygody. To rewelacyjny pomysł, który zostawia wszystkie dotychczasowe rozrywki z kolegami z pracy daleko w tyle. Zobacz, na czym polega udział w grach, opartych na profesjonalnych scenariuszu, jak popularne programy telewizyjne. Poznaj nasze najlepsze pomysły na wycieczkę i imprezę firmową.

Wycieczka firmowa – budowanie zespołu i integracja

Dobrze zaplanowana i zorganizowana wycieczka firmowa pełni nie tyle rolę rozrywki i oderwania się od biurowej monotonii wykonywania rutynowych obowiązków. Dzięki przemyślanemu scenariuszowi każdy może się sprawdzić w roli szefa budującego zespół i przećwiczyć swoje umiejętności. Przy tym można zwiedzać ciekawe miejsca, które odkrywa się z całym zespołem. Impreza firmowa to także doskonały sposób na integrację firmy i poznanie kolegów z pracy od innej strony. Na kogo można liczyć w kryzysowej sytuacji? Kto ma umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji? Komu zależy, aby nie wychylać się z szeregu, a kto kreuje się na lidera? Imprezy firmowe mogą być, jak poligon doświadczalny i pokazać jakie relacje panują między ludźmi w pracy.

Niesamowite gry wg scenariusza z telewizji w pięknych miejscach

Imprezy firmowe oparte na podobnych zasadach, co popularne programy telewizyjne (Azja Express, Ameryka Express, Agent Gwiazd) cieszą się coraz większą popularnością. Niesamowite przygody czekają na uczestników, którzy wcielają się w role napisane w scenariuszu. Można także dzięki nim poznać piękne miejsca z innej perspektywy niż turystyczna, co sprawia, że możliwe jest zwiedzanie niestandardowe – podczas przygód.

Organizatorzy imprez firmowych tworzą również różnego rodzaju gry terenowe i gry miejskie. Podczas tych zabaw liczy się współpraca, spostrzegawczość, kreatywne myślenie, a także chęć przełamywania własnych barier. Nie jest to zwykłe zwiedzanie miasta (na przykład Krakowa) i oglądanie jego najpopularniejszych atrakcji, a odkrywanie mniej znanych, niesamowitych elementów.  Gier terenowych i miejskich nie można wygrać w pojedynkę, a jedynie przez umiejętną współpracę całego zespołu. Dlatego są one tak chętnie rozgrywane w zespołach. Imprezy firmowe scenariuszowe można dowolnie modyfikować pod względem czasu, miejsca, poziomu trudności, ilości uczestników oraz innych, indywidualnych preferencji.

Najlepsze pomysły na wycieczkę i imprezy firmowe do 8 do ponad 500 osób

Gry i imprezy firmowe zawsze są starannie przygotowane przez profesjonalistów i dostosowane do indywidualnych potrzeb. Gra na podstawie programu Agent Gwiazdy, jest przygotowana przy współpracy z psychologami.

Scenariusz dla grupy zależy od tego, czy uczestnicy wybiorą rozgrywki w pomieszczeniach, czy na wolnym terenie. Zabawa daje możliwość sprawdzenia się w rywalizacji, a także zadaniach wymagających sprytu, wzajemnego zaufania oraz gotowości do działania pod presją czasu. To także pomoc dla kadry zarządzającej w budowaniu zespołu i integracji pracowników.

Imprezy firmowe nie mają limitu uczestników (od 8 do więcej niż 500 uczestników), czasu trwania zabawy (od 2 do 8 godzin, a nawet kilka dni), ani miejsca (pomieszczenie lub otwarty teren). W scenariusz można wpleść zadania związane z działalnością firmy i elementy identyfikacji wizualnej Corporate Identity przedsiębiorstwa.

Tekst & Foto od Ekspedycja Express

Dodaj komentarz