Nie masz pomysłu na wakacje

Nie masz pomysłu na wakacje

Nie masz pomysłu na wakacje? Poznaj naszą ofertę rejsów

Wakacje nad morzem to nie tylko korzystanie z uroków plaży i deptaków, ale również poznawanie najpiękniejszych polskich miast z ich bogatą historią. Wybierając rejsy w Gdańsku, możesz odwiedzić słynną Stocznię lub Westerplatte. Są miejsca istotne dla historii naszego kraju. Poznajcie je z nieco innej perspektywy. Niekiedy taka odmiana od standardowego zwiedzania może być konieczna, abyś poczuł, że ma ono sens. Jeśli nie masz pomysłu na wakacje sprawdź, dlaczego warto wybrać się z nami na wycieczkę po Motławie!

Trójmiasto to nie tylko morze!

Bałtyk jest wspaniały o każdej porze roku. Zdecydowanie warto go odwiedzić raz na jakiś czas. Trójmiasto ma dużo więcej do zaoferowania. Na przykład Gdańsk ze swoją wyjątkową architekturą i słynnymi zabytkami. Część z nich stoi wzdłuż naszej trasy. Możesz odbyć nią rejsy w Gdańsku, zahaczając o Westerplatte czy Stocznię. Z tej wodnej, rzecznej perspektywy zwiedzanie wydaje się bardziej kuszące. Pozwala zasmakować innej formy rekreacji, a przy tym na własne oczy zobaczyć miejsce, w którym rozpoczęła się II wojna światowa. Tu też rozpoczęły się wielkie geopolityczne przemiany w Europie.

Dlaczego warto odwiedzić z nami Westerplatte?

Ten słynny półwysep to niezamieszkałe miejsce, które w 1939 roku stało się symbolem heroizmu i walki o ojczyznę. Oferujemy obfitujący w ciekawe opowieści rejs na Westerplatte, który z pewnością przybliży Ci powagę tamtych wydarzeń. Pokaże, jak piękny jest Gdańsk oglądany z tej perspektywy. To jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych. Wspaniałe fotografie, które uda się Wam zrobić podczas takiej wycieczki, w połączeniu z historycznymi opowieściami, z pewnością pozostawią w Waszych głowach mnóstwo pięknych wspomnień. Kto powinien skorzystać z rejsowej oferty?

Nie masz pomysłu na wakacje? – wycieczki firmowe, szkolne i prywatne

Tego rodzaju rozrywka może być ciekawym punktem niejednej wycieczki firmowej lub szkolnej – to sposób na odświeżenie sobie wiadomości z historii, ale również z geografii, a przy tym miła odmiana od klasycznego zwiedzania „na nogach”. Również osoby prywatne i grupy organizujące tego rodzaju rejsy w Gdańsku nie będą tego żałowały. To godzinna lub dłuższa wycieczka, podczas której można poznać uroki rzecznej żeglugi, podziwiać widoki, korzystać ze słońca wygrzewając się na rufie. To zdecydowanie jedna z największych atrakcji, jakie można zafundować rodzinie i przyjaciołom – dzieci również będą nią zachwycone!

Poznaj naszą ofertę rejsów po Motławie!

Wzdłuż rzeki Motławy stoi wiele pięknych budynków o zabytkowej architekturze i bogatej historii. Najlepiej prezentują się właśnie znad wody. Nasza oferta rejsów na Westerplatte, do Twierdzy Wisłoujście oraz do Stoczni pozwala pokazać zainteresowanym, jak wspaniałym miastem jest Gdańsk. Podsyci ich apetyt do dalszego  zwiedzania. Rzeczne podróże z pewnością pozostawią w Waszych głowach mnóstwo wspaniałych wspomnień. Skontaktuj się z Holiday Boat i wybierz dogodny dla siebie termin rejsu. To będzie piękna przygoda!

Tekst & Foto: od partnerów zewnętrznych

1 thoughts on “Nie masz pomysłu na wakacje?

Dodaj komentarz