Wyjazd integracyjny do Zakopanego

Wyjazd integracyjny do Zakopanego

Jak wyjazd integracyjny to do Zakopanego!

Wyjazd integracyjny to doskonała szansa, by zadbać o wizerunek firmy, scalić załogę i podnieść wydajność całego teamu. Stwarza okazję, by się lepiej poznać, a także pomaga budować zespół, pozbyć się napięć, zażegnać konflikty. Dokąd warto wybrać się na wycieczkę firmową? Najlepiej na Podhale. W Zakopanem czeka moc atrakcji. Z pewnością będzie to dobry kierunek wyprawy i cenne doświadczenie dla całej ekipy.

Dlaczego warto zorganizować integrację pracowniczą?

Wycieczki pracownicze to szansa, by zbudować poczucie wspólnoty w grupie. Dzięki integracji pracownicy zacieśniają więzy, utożsamiają się z firmą. Tworzenie zgranego zespołu poprawia atmosferę w pracy, sprawia, że zmniejsza się rotacja, zwiększają się morale i wzrasta poziom satysfakcji z wykonywanych obowiązków i stanowienia części załogi.

Planując wyjazd integracyjny, należy wziąć pod uwagę takie kwestie jak wygodne zakwaterowanie, dostarczenie rozrywek i możliwości aktywnego spędzania czasu, jak i zapewnienie wypoczynku. Organizacja gier i zabaw na śniegu, kulig w Dolinie Chochołowskiej, biesiada, a po wszystkim regeneracja w termach to również jedna z opcji, by stworzyć niezapomnianą wycieczkę dla swojego zespołu.

Wyjazd integracyjny – gry i zabawy na śniegu

Nic tak nie rozładowuje napięcia i nie poprawia kontaktów jak wspólna zabawa. A Zakopane obfituje w atrakcje, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu. Ciekawą formą, by dać się ponieść śnieżnemu szaleństwu jest skorzystanie ze snow tubing, czyli jazdy na nadmuchanym kole lub snow rafting – jazdy na pontonie za skuterem śnieżnym. Czy zimą można pływać kajakiem? Snow kayaking dostarcza wrażeń nie mniejszych niż standardowe kajakowanie po akwenach wodnych. Wesołe chwile na śniegu, czyste powietrze i piękne widoki na Tatry z pewnością zapadną w pamięć i będą chętnie przywoływane we wspomnieniach po powrocie do pracy.

Tradycyjny kulig i biesiady

Polskie góry słyną z urokliwych zakątków, które można podziwiać, sunąc saniami. Atrakcjami, z których warto skorzystać, będąc w tym rejonie, bez wątpienia są kuligi z pochodniami. Zakopane to miejsce, w których odbywają się unikatowe wyprawy połączone z niezapomnianymi biesiadami w swojskim klimacie. Przyśpiewki, ognisko i tradycyjne przysmaki umilą wieczór. Przejażdżka saniami po zmroku pozwala przenieść się w czasie, zapomnieć o zgiełku i problemach dnia codziennego. Poczęstunek i muzykowanie z góralami to doskonała możliwość integracji dla całej ekipy.

Relaks i regeneracja w termach

Natomiast po wspólnych szaleństwach i biesiadach czas na chwilę oddechu i regenerację. Korzystanie z term jest korzystne dla zdrowia, zapewnia błogi odpoczynek i sprzyja rozmowom. Relaks w ciepłej wodzie jest okazją, by nabrać siły i poprawić swoją witalność, ale też lepiej się poznać. Wody bogate w rozmaite minerały doskonale wpływają na stan organizmu. Po takiej dawce przyjemności i wrażeń można z optymistycznym nastawieniem i dobrą energią wracać do pracy.

Tekst&Foto: od partnerów zewnętrznych

Dodaj komentarz