Hotel Klimczok w Szczyrku

Hotel Klimczok w Szczyrku

Hotel Klimczok w Szczyrku – bardzo luksusowo

Lubimy wysokiej klasy hotele. Od dawna też naszym marzeniem było by odwiedzić Hotel Klimczok w Szczyrku. Jakoś zwykle nie mieliśmy go po drodze. Wreszcie nam się udało. A, że pobyt nam się podobał postanowiliśmy podzielić się z Wami informacjami co tam jest do dyspozycji.

Cztery gwiazdki, baseny, odnowa biologiczna i…co jeszcze?

W Hotelu Klimczok nie mieliśmy czasu się nudzić. Mimo, że pogoda była deszczowa, atrakcje na miejscu uprzyjemniły nam chwile. Przede wszystkim piękne baseny urządzone w klimacie rzymskich łaźni. Jeden z nich bardzo płytki nadawał się dla małych dzieci. Drugi wychodzący rwącą rzeką na zewnątrz cieszył się największym zainteresowaniem wśród nieco starszych. Był też trzeci znacznie głębszy dla osób umiejących pływać, a także wanna jacuzzi. Jest też osobno niewielki basen zewnętrzny na upalne dni lata.

Oprócz atrakcji wodnych wypróbowaliśmy swoje umiejętności gry w kręgle, bilard i ping ponga. Poćwiczyliśmy na urządzeniach siłowni. Większość tych gier (z wyjątkiem kręgielni) mieliśmy w ramach ceny naszego pobytu. Na terenie hotelu spotkaliśmy mnóstwo rodzin z dziećmi. Bo na maluchy również czekają tu liczne niespodzianki. Między innymi wspomniane wyżej baseny, ale też figlopark, plac zabaw i strefa animacji.

Dla relaksu i poprawy urody istnieje możliwość skorzystania z zabiegów w gabinetach kosmetycznych.

Pokoje, wyżywienie, biznes

Pokoje są duże i bardzo elegancko urządzone. Do dyspozycji jest telewizja, wi – fi, czajnik z zestawem do parzenia kawy i herbaty, duża ilość półek na bagaże, wygodne fotele i kanapa. Każdy dostaje też swoje własne ręczniki i szlafrok. Rano śniadania w formie bufetu serwowane są dla wszystkich gości. Natomiast obiady i kolacje podlegają osobnej opłacie. Dla gości biznesowych w budynku znajduje się kilka sal konferencyjnych.

W Hotelu Klimczok istnieje możliwość obniżenia kosztów pobytu poprzez wykupienie pakietów, dzięki którym posiłki albo zabiegi spa będą mniej kosztowały.

Hotel Klimczok w Szczyrku – co jeszcze warto wiedzieć?

Obiekt znajduje się poza centrum miasta, nieco na uboczu, dzięki czemu goście mają znacznie więcej spokoju. Do dyspozycji są nieodpłatne miejsca parkingowe. Po sąsiedzku na stoku można zimą pojeździć na nartach. Od wiosny do jesieni zapraszają w okolicy na spacer liczne szlaki turystyczne. Między innymi na Skrzyczne. Warto wybrać się niedaleko na zwiedzanie sanktuarium Maryjnego, albo też drewnianego kościoła św. Jakuba.

Więcej informacji w temacie. Także adres i telefony do recepcji znajdziecie na stronie https://www.klimczok.pl/

Foto: własne

2 thoughts on “Hotel Klimczok w Szczyrku

Dodaj komentarz