Ninja Sushi w Krakowie

Ninja Sushi w Krakowie

Ninja Sushi w Krakowie zaprasza naszych Czytelników

Wszyscy, którzy odwiedzają stolicę Małopolski albo mieszkają tam mogą skorzystać z menu Ninja Sushi w Krakowie z dostawą. Zaproszenie dla naszych Czytelników przysłali właściciele firmy, sprawdzamy więc dla Was tę ofertę. Może to być jeszcze jedna atrakcja podczas wycieczki do tego miasta.

Co to jest sushi?

Sushi mimo, że pochodzi z dalekiej Japonii coraz częściej gości na polskich stołach. Zwłaszcza jest lubiane jako przekąska na różnego rodzaju przyjęciach. Przygotowuje się to z gotowanego ryżu przyprawionego octem ryżowym wraz z różnymi dodatkami. Ponieważ te dodatki mogą być naprawdę bardzo różnorodne nie ma jednego konkretnego smaku sushi. Każda bowiem restauracja i bar mają w tym temacie swoje własne receptury i sposoby podawania. Najczęściej przysmak ten zawiera surowe owoce morza, wodorosty nori, kawałki ryb. Mogą też być grzyby, warzywa, tofu albo ziarna sezamowe.

Sushi powinno się jeść pałeczkami. Kiedy zamówicie tego typu danie zamiast widelca otrzymacie bambusowe pałeczki. Do popijania najlepiej nadaje się zielona herbata.

Ninja Sushi w Krakowie – co można tu zamówić?

Ninja Sushi oferuje mnóstwo różnego rodzaju rolek (coś w kształcie podobne do naszej polskiej rolady). Możecie znaleźć w nich między innymi łososia, węgorza, ogórek, ser albo jeszcze inne dodatki. Znaleźliśmy w menu nawet sushi „oreo” czyli na słodko z sosem karmelowym, nutellą i polewą karmelową, albo suski bounty z kokosem.

Oprócz rolek w Ninja sushi dostępne też  inari (ryż z dodatkami sushi w torebce z sera tofu), gunkan, tatar albo sałatki. Na przyjęcia albo dla większej grupy znajomych zamówicie tu także różne zestawy łączące po kilka różnych smaków. Wszystkie przekąski w ofercie przygotowuje się ze świeżych (nie mrożonych produktów). Niektóre z nich są zrobione według powszechnie znanych receptur, ale są także unikatowe przygotowywane przez tutejszych kucharzy.

Ninja sushi dłużej gości już w Warszawie, natomiast w Krakowie dopiero rozpoczyna swoją działalność. Zamówienia składa się poprzez stronę internetową https://ninjasushipolska.com/krakow/ tam też znajdziecie pełne menu wraz z cenami i wszystkie inne przydatne informacje.

Foto: od reklamodawcy

Dodaj komentarz