Zima czy lato w górach

Zima czy lato w górach

Zima czy lato w górach – jaki nocleg wybrać?

Podhale nie wymaga specjalnej promocji. To miejsce, które z zasłyszenia samej nazwy uruchamia w głowie obrazy niezwykłej kultury i wciąż żywego góralskiego dziedzictwa. Również pejzaż drewnianych kościółków i typowej nietuzinkowej podhalańskiej architektury. I wszystko otoczone urokliwym, malowniczym krajobrazem z zapierającymi dech w piersi widokami na cudowne Tatry. Nieważne czy zima czy lato w górach – to coś, o czym marzy także wielu z nas.

Okolica Podhala to dużo niewielkich zjawiskowych miasteczek i wsi. Oferują one wiele atrakcji i niezapomnianych chwil o każdej porze roku. Tu leży Murzasichle w malowniczej okolicy, ciszy i spokoju każdy znajdzie coś dla siebie. https://uwojciaka.pl/ Noclegi w górskich domkach, czy spędzenie niezapomnianego sylwestra w górach przy ognisku. Zapraszamy zarówno zimą, jak i latem całymi rodzinami.

Domki na Podhalu zapraszają na zimę w górach

Nie da się ukryć, że nasze domki na ferie zimowe w górach spełniają oczekiwania gości, witając w przytulnych i klimatycznych pokojach z łazienkami. Postaraliśmy się, by nocowanie było estetyczne i przyjemne, a poranna kawa przyjemnie smakowała cieszących oczy widokiem Tatr. Proponujemy nie tylko noclegale także pyszne śniadanie.

Nasz dom wczasowy w Murzasichlu zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie stacji narciarskich idealnie dla miłośników zimowego szaleństwa i zabaw na białym puchu. Stoki narciarskie o różnym stopniu trudności zapewniają wypożyczalnie sprzętu i pomoc instruktorów.

Zima to również sylwestrowe szaleństwo. Ta jedyna noc w roku może być niepowtarzalna z uwagi na piękno gór, możliwość zorganizowania ogniska na Podhaluzabawy i skorzystania z wielu innych atrakcji. Nie tylko sylwester w górach, ale i inne przyjemności łączą się z pobytem w okolicach Zakopanego. Wizyta w górach zimą skłania do skorzystania z relaksujących kąpieli w pobliskich basenach termalnych, z których Podhale słynie.

Murzasichle zaprasza także latem. Wycieczki rowerowe i piesze to coś dla poszukiwaczy aktywnego wypoczynku. Letnie atrakcje to też wiele okolicznych zabytków i ciekawych miejsc.

Górskie wycieczki relaksem dla każdego

Noclegi na Podhalu są dla odwiedzających świetną bazą wypadową w Tatry. Z naszego miejsca szybkim i łatwym sposobem można odwiedzić okoliczne trasy i miejsca prowadzące wprost do popularnych szlaków. Nasz dom do wynajęcia zapewnia parking dla swoich gości i miejsce do relaksu w postaci przestronnej sali. Gościmy rodziny z dziećmi, ale też większe grupy zorganizowane. Zimą jak również latem oferujemy szereg możliwości. Nocowanie w Murzasichle to wspaniały czas na oderwanie się od trudnej ostatnio rzeczywistości. Jednocześnie tanie noclegi zaoferują pokaźny kosz atrakcji i przyjemności.

Tekst & Foto: materiał zewnętrzny

Dodaj komentarz