Najlepsza polska szkoła narciarska – Włochy

0
Najlepsza polska szkoła narciarska

Najlepsza polska szkoła narciarska

Najlepsza polska szkoła narciarska we Włoszech

Chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się jeździć na nartach i zastanawiasz się, jak tego dokonać? Właściwie masz dwie możliwości – możesz spróbować samodzielnie je tego nauczyć lub wysłać je do szkoły narciarskiej stworzonej dla dzieci. Ciekawą ofertę w tym zakresie proponuje ZGORKY, czyli najlepsza polska szkoła narciarska, która znajduje się we Włoszech. Dlaczego warto wybrać właśnie ją? Dowiedz się!

5 powodów, dla których dzieci powinny uczyć się jazdy na nartach w szkole narciarskiej

Wielu rodzicom wydaje się, że są w stanie samodzielnie nauczyć swoje dziecko jazdy na nartach. I choć jest to możliwe, to jednak jest dużo trudniejsze, pochłania wiele czasu oraz nauka nie zawsze kończy się sukcesem. Dlatego coraz popularniejsze stają się szkoły narciarskie dla dzieci takie jak Zgorky, w których dzieciaki:

  • dużo chętnie wykonują ćwiczenia pokazywane przez instruktorów,
  • uczą się jazdy na nartach w niewielkich grupach,
  • wyrabiają prawidłowe nawyki narciarskie,
  • uczą się jazdy na nartach zgodnie z metodyką nauczania.

Niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że w czasie, gdy maluchy uczą się w szkole narciarskiej, rodzice mają wolny czas, który mogą poświęcić, na co tylko chcą. Mogą także jeździć na nartach, lecz w swoim tempie.

Nowoczesne rozwiązanie dające efekty

ZGORKY to szkoła narciarska dla najmłodszych, która działa na terenie Włoch. To, co ją wyróżnia to między innymi innowacyjność. Korzysta bowiem z technologii przewodnictwa kostnego, która ma mnóstwo zalet. Najpierw warto jednak wspomnieć, co to jest? To nic innego jak wyjątkowe słuchawki, które zapewniają bezpośredni kontakt na stoku. Są bardzo wygodne, nie odcinają od otoczenia, można je całkowicie wygłuszyć, nie mają przewodów… moglibyśmy wymieniać tak w nieskończoność!

Najlepsza polska szkoła narciarska – nauka jazdy na nartach poprzez zabawę

Każde dziecko jest inne i instruktorzy zatrudnieni w szkole narciarskiej ZGORKY doskonale o tym wiedzą, dlatego każde rozwiązanie jest dostosowywane indywidualnie. Nauka odbywa się przede wszystkim poprzez zabawę. Dla dzieciaków jest to ogromna frajda, ale przede wszystkim zdobywają one cenną umiejętność, jaką jest jazda na nartach. Dodatkowo szkolenia narciarskie dla dzieci odbywają się w znakomitych warunkach. Są to stoki Folgarida-Marilleva-Madonna di Campiglio, Livigno, Kronplatz, Pejo, czy Passo del Tonale.

Kiedy możemy posłać dziecko do szkoły narciarskiej?

Zdaniem ekspertów 3-4-letnie dzieci mogą zacząć już naukę jazdy na nartach. Jednak według niektórych jest to zdecydowanie za wcześnie i dobrym momentem jest ukończenie 6 roku życia. Jak to jednak wygląda w szkołach narciarskich? ZGORKY proponuje szkolenia narciarskie dla dzieci od 5 do 12 lat. Prowadzi również przedszkole narciarskie, do którego możemy posłać już 3,5-letnie dzieci.

Nauka jazdy na nartach w szkole narciarskiej ZGORKY to sama przyjemność. W dodatku szkolenia są w zaskakująco niskich cenach. Uwzględniając ten fakt, nie warto zwlekać i już dziś zapisać dziecko na zajęcia!

Reasumując, zima to uwielbiany czas przez narciarzy, ponieważ mogą jeździć na nartach. Ten sport korzystnie wpływa na całe ciało człowieka – usprawnia układ krążenia, wzmacnia mięśnie oraz poprawia koordynację ruchową. Dlatego właśnie warto już od najmłodszych lat uczyć dzieci jazdy na nartach, by te w przyszłości mogły szusować po europejskich ośrodkach!

W Polsce oczywiście najlepsze szkoły narciarskie są w Górach. Między innymi w Tatrach.

Tekst & Foto od ZGORKY

Dodaj komentarz