Hotel „Manor House” w Chlewiskach zaprasza

0
Hotel Manor House w Chlewiskach

Hotel Manor House w Chlewiskach

Hotel Manor House w Chlewiskach – nowe zaproszenie dla naszych Czytelników

Raz po raz na naszą skrzynkę pocztową przychodzą prawdziwie luksusowe zaproszenia dla Czytelników „Turystycznych Propozycji”. Tym razem może zechcecie się wybrać w okolice Szydłowca, gdzie czeka na Was czterogwiazdkowy romantyczny Hotel „Manor House” w Chlewiskach. Całość mieści się w pięknym zabytkowym pałacu Odrowążów. Ale mimo iż jest to zabytek możecie liczyć na bardzo nowoczesne udogodnienia i atrakcje włącznie z basenem i bogatą ofertą strefy SPA. Chlewiska są niewielką miejscowością ale dojazd jest łatwy między innymi dzięki pobliskiej drodze łączącej Kraków z Warszawą.

Hotel tylko dla dorosłych

Rodziny z małymi dziećmi na przyjazd do Hotelu będą musiały poczekać, aż pociechy skończą co najmniej 12 lat. Jednakże to co dla jednych jest przeszkodą dla innych będzie udogodnieniem w postaci ciszy i większego spokoju. Sprzyja ona regeneracji sił. Daje też prawdziwe odprężenie. W wielu pomieszczeniach z głośników rozchodzi się uspokajająca muzyka albo odgłosy natury takie jak na przykład szum wody. Natomiast nastolatkowie (i starsi goście) na pewno nie będą się nudzić. Warto na przykład rozpocząć przygodę z jeździectwem w tutejszej stajni koni. We wspomnianym wyżej SPA można liczyć na różnego rodzaju ciekawostki takie jak Terapia Biowitalna, Platforma Wibracyjna, Koncert na Gongi i jeszcze kilka innych.

Goście biznesowi mają do dyspozycji sale konferencyjne klimatyzowane wyposażone we wszelki sprzęt niezbędny do różnego rodzaju wykładów i prezentacji.

Wegańska kuchnia w restauracji

Z pobytu w hotelu Manor House ucieszą się na pewno zwolennicy kuchni wegańskiej. W tutejszej kuchni serwuje się bowiem mnóstwo dań z warzyw i owoców. Między innymi smalec z cieciorki, pęczak z grzybami, wegańskie naleśniki i pierogi. Ale jeżeli wolicie dania mięsne to też będziecie zadowoleni. Spróbujecie na przykład wątróbek indyczych karmelizowanych w miodzie, ręcznie siekanego tatara z polędwicy wołowej albo też wielu innych niesamowitych specjałów.

Hotel „Manor House” w Chlewiskach – niezapomniany weekend we dwoje w SPA

Wśród różnych ofert właściciele obiektu proponują także niezwykłe możliwości przeżycia weekendu z ukochaną osobą. Pakiet SPA dla dwojga obejmuje relaksujące kąpiele w okruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej. Także kąpiele przygotowywane w pokoju gości, masaże i mnóstwo innych propozycji.

Więcej informacji w temacie, również możliwość rezerwacji miejsc znajdziecie na stronie https://www.manorhouse.pl/pakiety/weekend-we-dwoje-spa

Foto: od Administracji hotelu

Dodaj komentarz