Weekend w spa z ukochanym

Weekend w spa z ukochanym

Na pocztę naszej strony dotarło zaproszenie od właścicieli Hotelu Alma Med & SPA w Barlinku. Jest to na terenie województwa zachodniopomorskiego. Myślimy, że jest to niezła propozycja dla zakochanych par na Walentynki, albo też któryś z zimowych miesięcy, kiedy nie bardzo chce się zwiedzać atrakcje turystyczne (bo zimno, ciemno i wieje).

Zabiegi SPA w Barlinku – na jakie można tu liczyć?

Wykwalifikowana załoga proponuje między innymi różnego rodzaju masaże. Między innymi masaż odchudzający, masaż kamieniami Mer & Sens Treatment albo na łóżku wodnym. Można poprosić też o zabieg parafinowy na dłonie, zabiegi na twarz relaksujące, rozjaśniające, oczyszczające i wiele innych. Warto wybrać się tu na weekend SPA z ukochanym.

Jeśli ktoś lubi kąpiele to warto zapytać o mleczną kąpiel Kleopatry, hydromasaż w wannie, kąpiel ziołową albo solankową.

Łącznie Hotel Alma w Barlinku dysponuje dziesięcioma gabinetami, z których mogą korzystać tylko goście rezerwujący tutaj noclegi. Do zabiegów używane są kosmetyki firmy THALGO i BIELENDA.

Aby korzystanie ze strefy SPA odbyło się bez stresu warto zawczasu pomyśleć o przygotowaniu. Trzeba wziąć ze sobą kostiumy kąpielowe, obuwie sportowe, klapki. Szlafroki dla każdego znajdują się w pokojach.

Zabiegi we dwoje w SPA – dlaczego warto wybrać się na weekend w spa z ukochanym?

Decydując się na wspólny wyjazd z ukochanym lub ukochaną macie siebie nawzajem przez cały czas pobytu. Nie będzie Wam przeszkadzać myślenie o pracy zawodowej, problemy z drobnymi zakupami albo sprzątaniem domu. Jeśli macie dzieci warto na ten czas wysłać je do babci (babcia na pewno się zgodzi), a W możecie wreszcie pomyśleć o sobie.

Wspólne dbanie o urodę i relaks sprawi, że w oczach ukochanego lub ukochanej (także męża i żony) na nowo zyskacie na atrakcyjności, a wyjazd będzie przypominać randki, na które może ostatnio ciągle brakuje Wam czasu.

Co jeszcze warto wiedzieć o Hotelu Alma Med & SPA w Barlinku?

Jest to obiekt trzygwiazdkowy. Nad Jeziorem Barlineckim w sąsiedztwie Puszczy Barlineckiej. Jeśli przyjedziecie tu latem będziecie mogli korzystać z plaży, przystani jachtowej albo kortów tenisowych.

Istnieje możliwość korzystania z pakietów pobytowych. Warto się nimi zainteresować bo dzięki nim usługi w SPA i korzystanie z innych udogodnień hotelu będą tańsze niż gdybyście kupowali wszystko osobno.

Na miejscu oprócz strefy SPA są także kryty basen, tężnia solankowa i sauna fińska.

Więcej informacji w temacie znajdziecie na stronie obiektu: zabiegi spa zachodniopomorskie

Dobry hotel spa polecamy też w Jarosławcu.

Foto: ze strony reklamodawcy

1 thoughts on “Weekend w spa z ukochanym

Dodaj komentarz