Kompleks Dworzysko na Dolnym Śląsku

Kompleks Dworzysko na Dolnym Śląsku

Kompleks Dworzysko – Oaza spokoju na Dolnym Śląsku

Czy chcielibyście pojechać na kilka dni do Szczawna – Zdroju? Jest to piękna miejscowość uzdrowiskowa w Sudetach niedaleko Wałbrzycha. Blisko jest więc stąd do szlaków turystycznych po górach, jak również do wspaniałych zabytków. Chyba najsłynniejszym z nich jest Zamek Książ. Na noclegi zaprasza Was Kompleks Dworzysko – świetny hotel z wieloma udogodnieniami. Powinien się Wam spodobać.

Co warto wiedzieć o hotelu Dworzysko w Szczawnie – Zdroju?

Dokładne informacje o obiekcie znajdziecie na stronie https://dworzysko.pl. Jeśli jesteście zainteresowani pobytem radzimy tam spojrzeć, aby poznać adres, telefony i zasady rezerwacji. Tu podpowiemy Wam tylko, że wysokiej klasy pokoje możecie tu wynająć w cenie znacznie niższej niż w wielu innych obiektach tej klasy.

Dobra lokalizacja pozwala na odpoczynek w ciszy, mimo że niedaleko jest też na przykład do deptaku spacerowego w parku zdrojowym i innych atrakcji miasta. W restauracji i kawiarni dostaniecie smaczne urozmaicone posiłki  oraz desery. Można korzystać ze znajdującej się obok stadniny koni, a więc pojeździć wierzchem (jeśli potraficie) albo na przykład zimą zorganizować kulig.

Kompleks Dworzysko – spotkania i eventy

Hotel jest przygotowane na różnego rodzaju uroczystości firmowe. Można przyjechać tu z załogą firmy. Odpocząć, a nawet wziąć udział w warsztatach kulinarnych. Można też zaprosić krewnych na wszelkie uroczystości rodzinne takie jak wesela, chrzciny, komunie i jubileusze. Menu będzie dobrane specjalnie do okazji, także stosownie do wydarzenia zostanie przygotowana i udekorowana sala. Na życzenie gości da się też zorganizować grilla.

W sprawie eventów i spotkań warto zajrzeć na stronę https://dworzysko.pl/spotkania-integracyjne-dolny-slask. Natomiast informacje o weselach znajdziecie tutaj: https://dworzysko.pl/wesela/wesele-w-dworzysku

Co jeszcze warto wiedzieć o Szczawnie – Zdroju?

Do największych atrakcji w pobliżu Szczawna – Zdroju należy wspomniany wyżej Zamek Książ. Oprócz tego warto poznać Park Szwedzki, Teatr Zdrojowy im. Henryka Wieniawskiego, Zamek Grodno, starą kopalnię w Wałbrzychu, Muzeum Porcelany (także w Wałbrzychu). Nieco dalej, ale też w zasięgu krótkiej wycieczki jest Zamek Bolków oraz niesamowite podziemia z których słyną Walim i Osówka.

Foto: od właścicieli hotelu

Dodaj komentarz