Domek w Górach - Wysowa

Domek w Górach - Wysowa

Będąc w Wysowej – Zdroju wybrałam na noclegi miejsce o nazwie „Domek w Górach”. Jest to rzeczywiście niewielki domek, a raczej dokładnie dwa stojące obok siebie domki drewniane. Miejsce spokojne i ciche. Z dala od pełnych hałasu wielkich hoteli.

Domek w Górach zaprasza

Wysowa – Zdrój to niewielka miejscowość uzdrowiskowo – wypoczynkowa u stóp Beskidu Niskiego. Natomiast Domek w Górach stoi nieco na uboczu tej wsi, chociaż całkiem niedaleko Parku – Zdrojowego. Do sklepu spacerem dojdziecie stąd w kilkanaście minut, podobnie do zabytkowej cerkwi, zabytkowego drewnianego kościoła katolickiego czy też do restauracji.

Sam pojedynczy domek też jest mały, mieści się w nim kilka pokoi sypialnych z łazienkami. Oprócz tego do dyspozycji gości jest także nieco przestrzeni wspólnej z aneksem kuchennym, stołem do spożywania posiłków i telewizorem. Wspólne oglądnie filmu lub meczu sportowego będzie okazją do zapoznania się z pozostałymi osobami zamieszkującymi przez kilka dni pod jednym dachem.

Możecie też umówić się grupą przyjaciół lub dwiema rodzinami i wynająć taki dom cały dla własnego użytku.

Co jeszcze warto wiedzieć o Domku w Górach?

Domek jest w stylu góralskim. Cały w drewnie zarówno na zewnątrz, jak też i w środku. Powstał z bali świerkowych. Zresztą podobnych tego typu zabudowań w okolicy jest więcej. Jeden z tutejszych domków oferuje 8 miejsc sypialnych w czterech osobnych pokojach, natomiast drugi pomieści 5 osób w pokojach i dodatkowo 2 w saloniku wspólnym. Rodziny z dziećmi mogą otrzymać dwa pokoje z jedną wspólną łazienką.

Domki są ogrzewane, aneksy kuchenne mają pełne wyposażenie umożliwiające zarówno przygotowanie, jak też i spożywanie posiłków. W łazienkach zastaniecie przygotowane ręczniki.

Istnieje możliwość przyjazdu z własnym psem lub kotem (za dodatkową opłatą).

Sanatorium po sąsiedzku

Dosłownie o „rzut beretem” stoi w pobliżu sanatorium „Glinik”. Możecie tam bez problemu załatwić korzystanie z zabiegów leczniczych, basenu lub też wykupić całodzienne wyżywienie.

Domek w Górach – informacje praktyczne

Do najważniejszych atutów miejsca należą bardzo umiarkowane ceny. Goście mogą też nieodpłatnie zaparkować tu swój samochód.

Domek mieści się pod adresem Wysowa – Zdrój 274.

Więcej informacji, także numer telefonu i możliwość rezerwacji on-line znajdziecie na stronie https://domekwysowa.fajnewczasy.com/

Foto: własne

2 thoughts on “Domek w Górach – Wysowa

Dodaj komentarz