Lake Park w Łagowie – wypoczynek nad jeziorem.

Na temat Łagowa i pięknego zamku joannitów pisaliśmy już na naszej stronie w osobnych artykułach. Gdybyście jednak chcieli przyjechać tu na więcej niż jeden dzień to Lake Park w Łagowie będzie świetną propozycją na nocleg. Zwłaszcza jeżeli ktoś lubi pobyt nad jeziorem. A jest to przecież Pojezierze Lubuskie. Właśnie dostaliśmy na naszą stronę zaproszenie dla naszych Czytelników i spieszymy sprawdzić dlaczego warto z niego skorzystać.

Lake Park – domki całoroczne

Do Lake Park można przyjechać nie tylko latem. Warto rozważyć pobyt w innych terminach, na przykład jesienią kiedy tutejsze drzewa i krzewy mienią się wszystkimi kolorami, lasy zapraszają na grzyby, a ścieżki spacerowe i rowerowe będą wspaniałą okazją do aktywności ruchowej. Lepiej nawet niż w upalne dni lipca i sierpnia.

Goście mają do wyboru domki drewniane i murowane (czteroosobowe i dwuosobowe, a nawet dwunastoosobowe) albo też pobyt czteroosobowym apartamencie będącym częścią większego pawilonu. We wszystkich można korzystać z salonu, sypialni, prywatnej łazienki i aneksu kuchennego. Są też kominki, tarasy i miejsca do grillowania. Wszystko jest komfortowo urządzone. Na miejscu każdy ma dostęp do telewizji i wi-fi.

Ceny są zróżnicowane, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zależą nie tylko od wielkości pomieszczeń, ale też od pory roku, w której zechcecie tu przyjechać. Jeśli więc nie macie dzieci w wieku szkolnym to lepiej przybyć poza wakacjami. Zaoszczędzicie co nieco. Warto również pamiętać, że cena jest za domek a nie za osobę. Więc trzeba dokładnie sprawdzać co wynajmujecie, aby nie okazało się, że będziecie mieli zbyt ciasno lub też, że nie będziecie niepotrzebnie płacić za „nadmetraż”.

Gospodarze zapraszają zarówno pary, rodziny z dziećmi, jak też zgrane grupy przyjaciół. Każdy znajdzie dla siebie tu coś ciekawego.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Oprócz wspomnianego wyżej zamku joannitów i zabytkowej zabudowy, która z tutejszą roślinnością i jeziorami tworzy wspaniałe krajobrazy znajdziecie jeszcze wiele innych ciekawostek. Na przykład park linowy, park rozrywki „Majaland” (to coś zwłaszcza dla dzieci), albo lubuski szlak wina i miodu. Na miłośników militariów czekają niesamowite bunkry Międzyrzeckiego Rejonu Umocnionego. A w Świebodzinie stoi najwyższy Pomnik Chrystusa Króla. Dokładniejsze opisy tych atrakcji znajdziecie także na naszej stronie.

Więcej informacji w temacie, także adresy, numery telefonów, zasady rezerwacji znajdziecie tutaj: https://lake-park.pl

Dodaj komentarz