Park rozrywki w Inwałdzie

Park rozrywki w Inwałdzie

Rodzinny park rozrywki w Inwałdzie – fajna atrakcja

Rodzinny park rozrywki w Inwałdzie, czyli oficjalnie Inwałd Park znajdziecie niedaleko Andrychowa i Wadowic w województwie małopolskim. Jest on jednym z największych i najbardziej znanych w Polsce. Atrakcja dzieli się na części: Park Miniatur, Dinolandia, Warownia Inwałd i Ogród Jana Pawła II. W każdej jest mnóstwo wspaniałych ciekawostek do zaliczenia.

Wyprawa dookoła świata

W Parku Miniatur urządzicie w kilka godzin wyprawę dookoła świata. Są tu najsłynniejsze budowle ze wszystkich kontynentów, a wśród nich między innymi Wieża Eiffla z Paryża, Plac świętego Piotra z Rzymu, Chiński mur, Opera w Sydney i wiele wiele innych. Na osobnej ekspozycji znajdują się arcydzieła architektury i przyrody w Polsce. Od Bałtyku po Tatry rozmieszczone mniej więcej tak jak na mapie naszego kraju. Większość budowli powstała w skali 1:15, ale niektóre 1:10. Prócz tego jest tu lunapark z karuzelami zarówno dla małych dzieci jak też i takich, którzy chcą mocniejszych wrażeń. Kino 5D pozwoli na wirtualną podróż, którą poczujecie wszystkimi zmysłami. Spróbujcie też przejść zielony labirynt i zobaczcie jeszcze sporo innych atrakcji.

Rodzinny park rozrywki – dinozaury i średniowieczna warownia.

Dinolandia zaprasza na spotkanie z różnymi diplodokami, stekozaurami i innym takimi, które zamieszkiwały naszą ziemię wiele milionów lat temu. Są tu także (między innymi) dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, park linowy, ściana wspinaczkowa, plaża, a nawet jaskinia. Natomiast Warownia Inwałd przeniesie każdego w czasy średniowiecza. Znalazły się tu jaskinie ruchomych smoków, zbrojownia, pracownia dawnych rzemieślników, zabawa typu kręgle, a także coś dla ludzi o mocnych nerwach – sala tortur (nie polecam dzieciom).

Ogród Jana Pawła II

Ogród Jana Pawła II to stworzony z kwiatów żywy obraz naszego słynnego świętego papieża. Można wśród tych kwiatów przejść się alejkami, albo zobaczyć wszystko z góry dzięki wieży widokowej.

Ceny są różne w zależności od wybranych parków. Istnieje możliwość kupowania on-line. Najlepiej przed planowanym przyjazdem wejść na stronę firmową i sprawdzić wszystkie dostępne opcje. W ofercie są też wejściówki dwudniowe. O nocleg nie trzeba się martwić bo w okolicy da się znaleźć sporo hoteli i kwater prywatnych. Na miejscu działa też gastronomia.

Całkiem niedaleko stąd znajdziecie jeszcze jeden ciekawy park rozrywki – Zatorland, no i Energylandię.

« z 2 »

Foto: własne

8 thoughts on “Rodzinny park rozrywki w Inwałdzie

Dodaj komentarz