Wioska Wakacyjna w Radawie

Wioska Wakacyjna w Radawie

Wioska Wakacyjna w Radawie – nowoczesny resort z basenem w pięknej okolicy!

Na naszą pocztę mailową przyszło zaproszenie dla Czytelników na wypoczynek w województwie podkarpackim niedaleko Jarosławia. Czeka tam na Was Wioska Wakacyjna w Radawie. Żeby wiedzieć co Wam polecamy dokładne przejrzeliśmy stronę internetową miejsca.

Co my tu mamy?

W Radawie godne polecenia są domki wakacyjne. Bardzo luksusowe i nowoczesne. Pomieścić się w nich może do 6 gości, a więc można przyjechać większą grupą, nawet w dwie rodziny, co na pewno obniży Wam koszty pobytu. Budynki mają ciekawe kształty. Niektóre z nich przypominają indiańskie namioty tipi, a inne stodołę. Zresztą takimi określeniami zostały nazwane przez właścicieli. We wszystkich znajdziecie aneks kuchenny, łazienkę z wanną duży taras, pokój sypialny i pokój do przebywania w ciągu dnia.

Domki w ostatnim czasie zyskują coraz większą popularność wśród wczasowiczów. Pozwalają połączyć komfort pobytu z większą intymnością aniżeli wielkie hotele. Oprócz tego aneksy kuchenne dają możliwość samodzielnego przygotowania posiłku, co także pozwala zaoszczędzić nieco pieniędzy bo samodzielnie ugotowana zupa na pewno kosztuje dużo mniej niż taka z restauracji.

Dlaczego jeszcze warto tu przyjechać?

Wioska wakacyjna w Radawie oferuje wszystkim gościom bezpłatny i bezpieczny parking z możliwością ładowania jeżeli przyjedziecie samochodem elektrycznym. Na miejscu nie trzeba też martwić się o pranie ubrań, co zwłaszcza dla rodzin z dziećmi bywa na wczasach dużym kłopotem. Tutaj w razie potrzeby skorzystacie z pralni.

Miejsce jest bardzo przyjazne dzieciom. Czeka tu na nich nowoczesny plac zabaw wraz z wielkimi dmuchańcami do skakania, no i … bezpieczne baseny, z których na pewno ucieszą się także wszyscy dorośli. Starsza młodzież i wszyscy spragnieni aktywności ruchowej mogą do woli grać w piłkę na boisku sportowym. Można wybierać między futbolem, siatkówką, koszykówką, albo grami według własnego pomysłu.

Co w pobliżu?

W okolicy do dyspozycji są spływy kajakowe, jazda konna i trasy rowerowe. Jak macie ochotę to spróbujcie swoich sił w parku linowym lub na strzelnicy. Jeśli natomiast lubicie zwiedzanie wszystkiego co w okolicy to polecamy wycieczkę do Jarosławia, Przemyśla, Łańcuta albo do zamku w Krasiczynie.

O Radawie piszemy także tutaj: https://turystycznepropozycje.pl/wioska-wakacyjna-nowy-resort/

 

Dodaj komentarz