Wyprawa motocyklowa

Wyprawa motocyklowa

Wyprawa motocyklowa z firmą 200Roads

Tym razem na pocztę naszego portalu wpadło zaproszenie dla miłośników jazdy na dwóch kołach. 200Roads to biuro podróży specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów motocyklem po całej Europie. Taka wyprawa motocyklowa to dobra propozycja dla tych, którzy chcieliby na takie coś się wybrać, a jednocześnie brakuje kogoś do towarzystwa. Możecie wybrać podróż między innymi do Rumunii, Albanii albo Czarnogóry.

W towarzystwie dobrych znajomych

Ja piszą sami o sobie na stronie internetowej 200Roads założyła grupa przyjaciół, którzy jakiś czas temu sami jeździli po drogach wielu krajów. Niezwykłe wspomnienia, a także zdobyte doświadczenie przyspieszyły pomysł, aby podzielić się dobrymi emocjami z ludźmi pragnącymi przeżyć coś podobnego. Wiedzą jaką wybrać trasę, gdzie zaplanować nocleg no i gdzie pojechać aby było jak najpiękniej. Firma znajduje się w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki. Dlatego też ma oficjalne pozwolenia na tego typu działalność.

Co daje taka wyprawa z biurem podróży

Decydując się na zorganizowaną wyprawę motocyklową nie musicie martwić się o noclegi , ubezpieczenie, opracowanie trasy i wybór atrakcji. A przecież w czasie podróży są to sprawy najważniejsze. Właśnie od nich w znacznej mierze zależy czy będziecie zadowoleni czy też nie. Dużym atutem wyjazdów z ekipą 200Roads jest fakt, że wyprawy odbywają się w małych grupach (8-10  motocykli). Dzięki temu w krótkim czasie wszyscy się dobrze poznają i tworzą zgraną paczkę.

Opłata za paliwo i wyżywienie w trasie należy do uczestników i nie jest wliczona w koszt wyprawy widoczny na stronie internetowej. Dla bezpieczeństwa i komfortu wszystkich uczestników w grupie jedzie zawsze dwóch pilotów (przewodników). Oni wiedzą którędy jechać i z jaką prędkością. Natomiast w razie jakiejkolwiek awarii pomogą zorganizować pomoc.

W trasie ekipa porusza się różnymi drogami. Dłuższe odcinki pokonacie autostradami. Jednakże większą frajdę i atrakcje ze zwiedzania dają drogi lokalne. To je właśnie częściej wybierają przewodnicy.

Siedziba 200Roads znajduje się w Skarżysku – Kamiennej. Więcej informacji w temacie, między innymi dokąd będą prowadzić najbliższe zorganizowane wyjazdy motocyklowe, niezbędne numery telefonów, także adres mailowy znajdziecie na stronie internetowej firmy.

Dodaj komentarz