Wakacje na Mazurach

Wakacje na Mazurach

O Mazurach na naszej stronie pisaliśmy już wiele razy. Dziś zaprasza naszych czytelników hotel Zalesie Mazury. Mamy nadzieję, że ta propozycja Wam się spodoba i dla kogoś z Was będzie hit tego lata. A więc dziś o tym co Was czeka jeśli wybierzecie wakacje na Mazurach.

Wakacje na Mazurach z dziećmi

Wyjazd z dziećmi na Mazury to świetny pomysł. W regionie jest mnóstwo jezior, a wraz z nimi piękne plaże i możliwość taplania w wodzie, a przecież dzieci lubią to najbardziej. Jeśli pojedziecie na Mazury z dziećmi nieco starszymi, w wieku szkolnym to warto zainteresować je historią. Na przykład tą związaną z zamkami krzyżackimi (jest tu takich bardzo dużo). Może niektóre pociechy zapoznacie też z dziejami XIX i XX wieku pokazując na przykład Wilczy Szaniec w Gierłoży albo Twierdzę Boyen w Giżycku.

Dlaczego na noclegi warto wybrać Hotel Zalesie Mazury?

W Polsce często bywa kapryśna pogoda. Nie zawsze da się korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu. Dlatego też wczasy na Mazurach warto zaplanować z noclegiem w hotelu, który też zaproponuje Wam przeróżne ciekawostki na wypadek, kiedy trzeba będzie spędzić czas pod dachem.

Hotel Zalesie Mazury przygotował dla dzieci i ich rodziców mnóstwo atrakcji. Sprawią, że nawet deszczowa pogoda nie będzie dla nikogo problemem. Między innymi będzie to kryty basen. Jest także Bajkolandia czyli mini plac zabaw z małpim gajem czyli labirynty, zjeżdżalnie i kulki w których można się zanurzyć.

Oprócz tego jest również Kącik Malucha dla najmłodszych pociech (do 3 lat) z klockami, bujakami i innymi zabawkami. Natomiast starszych pewnie zainteresuje strefa gier, w tym ping – pong i cymbergaj. Kiedy dzieciaki będą się bezpiecznie bawić rodzice odpoczną w specjalnie przygotowanym dla nich pokoju.

Wakacje z dzieckiem na Mazurach – pakiety

Jeśli chcecie wybrać się na Mazury z dzieckiem warto sprawdzać pakiety pobytowe. Dzięki nim za wiele usług zapłacicie nieco taniej niż gdybyście każdą atrakcję kupowali osobno. Pakiety te zapewnić mogą na przykład pełne wyżywienie, animacje dla dzieci, możliwość korzystania ze strefy spa&wellness. Oprócz tego wypożyczenie leżaków i sporo innych udogodnień. Wczasy na Mazurach to może być w tym roku naprawdę dobry wybór

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz