Sylwester nad Morzem Bałtyckim

Sylwester nad Morzem Bałtyckim

Sylwester Morzem Bałtyckim we Władysławowie

Niedawno temu na naszej stronie ukazał się wpis na temat różnych pomysłów witania Nowego Roku. Dzisiaj kontynuujemy temat, a to dlatego, że mamy dla Was następne zaproszenie. Tym razem luksusowy hotel „Gwiazda Morza” proponuje Sylwester nad Morzem Bałtyckim. Przyznajemy, że propozycja aby połączyć szampańską zabawę z możliwością skorzystania na miejscu z pięknego spa wydaje się być kusząca. Przyglądamy się dokładniej na jakie pakiety sylwestrowe nad morzem możecie tutaj liczyć.

Sylwester we Władysławowie 2022 z dziećmi albo swoimi zwierzętami

Sylwester w opisywanym tutaj hotelu nad morzem możecie przeżyć wykupując pakiet (co najmniej na 3 noce). W ofercie jest to połączone z posiłkami w postaci śniadań i obiadokolacji. I oczywiście także z balem. Pobyt umilą Wam komfortowo wyposażone pokoje, dostęp do strefy spa & wellness, a także siłowni. W czasie balu otrzymacie specjalnie przygotowaną kolację, a także bufet dań, który zapewni przekąski na całą noc.

Bez problemu możecie wziąć ze sobą dzieci, dla których przewidziane są specjalne atrakcje z poczęstunkiem i animacjami. Podczas, gdy rodzice będą się bawić na balu pociechami zajmą się animatorki, które postarają się wszystkich maluchów zainteresować ciekawymi pomysłami. Można także wziąć ze sobą własnego psa lub kota. W trosce o ich dobre samopoczucie nie będzie możliwości hałasowania fajerwerkami.

Sylwester w spa nad morzem

Jak pisaliśmy wyżej na miejscu można korzystać ze strefy spa, która umożliwia korzystanie między innymi z basenu pływackiego, brodzika dla dzieci, jacuzzi, sauny i wielu innych atrakcji.

Wyjazd nad morze zimą daje też sporo korzyści zdrowotnych. Przede wszystkim o tej porze roku Bałtyk wydziela najwięcej dobroczynnego jodu. Wprawdzie raczej nie da się poplażować, ani potaplać w morskiej wodzie (no chyba, że jesteście morsami) ale i tak spacer wśród szumu fal będzie wspaniałym relaksem. Władysławowo to znana miejscowość wypoczynkowa. Warto zobaczyć jak wygląda poza szczytem sezonu wakacyjnego.

Więcej informacji w temacie – adresy, telefony, zasady rezerwacji i pełny spis atrakcji dostępnych w pakiecie sylwestrowym znajdziecie na stronie https://www.gwiazdamorza.com/pakiety/szampanski-sylwester-nad-morzem.

Dodaj komentarz