Podróże marzeń po Azji

Podróże marzeń po Azji

Azja to najbardziej różnorodny kontynent na świecie, zarówno pod względem kultury, historii, krajobrazów, jak i wyjątkowej kuchni. Każdy kraj i region oferują inne doświadczenia i niezliczone możliwości odkrywania nowych miejsc. Jakie atrakcje oferuje Azja? Co warto zobaczyć?

Fascynujące podróże marzeń po najpiękniejszych zakątkach Azji

Podróże marzeń po Azji z polskim przewodnikiem pomagają w lepszym zrozumieniu tej fascynującej części świata. Organizowane wyprawy pozwalają poznać z innej strony kraje w Azji. Gdzie warto pojechać? Do najpopularniejszych kierunków należą Japonia, Tajlandia, Wietnam, Kambodża, Laos, Birma, Korea Południowa, Filipiny, Chiny, Indie, Nepal oraz Indonezja. Polscy przewodnicy zapewniają podróże nie tylko po najpopularniejszych atrakcjach, ale również do mniej oczywistych miejsc, które pokazują prawdziwe oblicze Azji.

Osoby głodne przygód zobaczą najpiękniejsze historyczne zabytki, także monumentalne świątynie i prawdziwe cuda natury. Poznają również egzotyczną przyrodę i rozsmakują się w kuchni azjatyckiej. Jednym z organizatorów wycieczek, który zapewnia te doświadczenia jest ExOrienteLux.pl. Doświadczeni przewodnicy dają możliwość poznania różnych zakątków Azji w niezwykłej atmosferze. Natomiast znajomość realiów i wschodniej mentalności pokażą azjatycki świat z zupełnie innej strony.

Dlaczego warto wybrać ExOrienteLux.pl?

ExOrienteLux.pl tworzą młodzi, entuzjastyczni ludzie, pasjonaci azjatyckiej kultury i miłośnicy przygód, których trudno szukać na wyprawie z tradycyjnym biurem podróży. Założyciele firmy, czyli Basia i Mikołaj, podróżują po Azji od ponad 25 lat. Bazując na własnych doświadczeniach postanowili połączyć też pasję z życiem zawodowym. Natomiast dzięki dużej elastyczności, indywidualnemu podejściu i otwartości na potrzeby klientów, każda wyprawa jest niezwykle komfortowa. To nie tylko wyjątkowe doświadczenie podróżnicze, ale także szansa na poznanie Azji z perspektywy lokalnej.

Co sprawia, że wycieczki ExOrienteLux.pl są wyjątkowe?

Nie ma specjalistów od wszystkiego. Aby naprawdę poznać dany kontynent i dzielić się pasją, trzeba zakochać się w kulturze i podążać mało utartymi ścieżkami. Basia i Mikołaj z ExOrienteLux.pl organizują wyprawy, które znacząco różnią się od standardowych wycieczek po Azji Południowo-Wschodniej. Turystka azjatycka to połączenie przyjemnych aktywności, rozmaitych przygód z relaksem w pięknych okolicznościach przyrody. Nawet podróżnicy, którzy byli już w Azji, będą na nowo odkrywać z przewodnikami niezwykłe miejsca. Wszystkie programy wycieczek są starannie opracowane i dopasowane do zainteresowań grupy.

Jednym z bestsellerów jest tygodniowa podróż do Japonii. To idealna propozycja dla osób, które chciałyby zobaczyć uroki kraju w krótkim czasie przy zachowaniu niskiej ceny. „Japonia w pigułce” jest to połączenie tradycji z nowoczesnością. Podczas wyprawy podróżnicy odwiedzą Tokio, czyli największą metropolię na świecie, oraz poczują klimat japońskiej tradycji w miejscowościach Nikko, Kamakura oraz Enoshima. Inną propozycją jest wyprawa do Japonii ze szczególnym uwzględnieniem także tradycji religijnych. Jest to podróż nie tylko po miejscach kultu, zabytkach i ogrodach, ale również własne duchowe doświadczenie.

Podróże marzeń po Azji z pasjonatami orientu

Basia i Mikołaj posiadają ogromne doświadczenie w organizacji wycieczek do Azji – dla nich jest to drugi dom. Już od 15 lat tworzą wspomnienia początkujących podróżników, zapraszając do wspólnego odkrywania świata. Na wybór tras i atrakcji ma również wpływ syn Basi i Mikołaja – Jeremi, który dodaje wyprawom magiczny akcent. Dziecięca ciekawość świata, otwartość na nowe przygody i spostrzegawczość pozwalają odkrywać podróżnikom nowe, fascynujące zakątki.

Nad programem wypraw czuwają również inni członkowie zespołu – zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Zaufani przewodnicy zawsze służą radą i pomocą w każdej sytuacji. O profesjonalizmie organizatorów świadczą pozytywne opinie podróżników:

„Wspaniały czas i świetna przygoda. Japonia zadziwiła, zauroczyła nie raz. Organizacja każdego punktu na najwyższym poziomie”,

„Mamy bardzo pozytywne wrażenia z wizyty w Tajlandii 🙂 Program był ciekawy i dość intensywny, ale nie wyczerpujący. Udało się również wypocząć w komfortowym resorcie na wyspie. Osoby nam towarzyszące były zaangażowane i pomocne. Reasumując, bardzo udany urlop!”.

Jak zarezerwować swoją wymarzoną wycieczkę?

ExOrienteLux.pl oferuje zorganizowane wycieczki zagraniczne z możliwością dostosowania wypraw do indywidualnych potrzeb podróżników. Wystarczy tylko wypełnić formularz dostępny na podstronie z konkretną wycieczką. Po otrzymaniu zapytania przewodnicy skontaktują się i przedstawią poszczególne punkty programu. Proces rezerwacji przez stronę internetową jest niezwykle prosty i wygodny.

Prawdziwa Azja na wyciągnięcie ręki!

Podróże do Azji są nie tylko ekscytującą przygodą, ale również szansą na zdobycie nowych doświadczeń, odkrywania nowych kultur, tradycji i smaków. Wycieczki objazdowe 2023 oferowane przez ExOrienteLux.pl są zawsze dostosowane do oczekiwań klientów. Organizatorzy pokazują azjatyckie kraje zupełnie od innej strony, dzieląc się ne tylko swoją wiedzą ale również i pasją.

Dlaczego właśnie Azja? Turystyka w krajach Dalekiego Wschodu jest coraz bardziej otwarta na podróżników. Tubylcy chętnie pokazują swoją orientalną kulturę i zwyczaje. Oferta kierowana jest do osób otwartych na świat, które chcą podążać nieutartymi ścieżkami. Dzięki pasji i ogromnemu doświadczeniu, Basia i Mikołaj projektują nie tylko unikalne programy wycieczek, ale również marzenia o ekscytującej przygodzie.

Osoby zainteresowane nowymi przeżyciami i poznaniem prawdziwej Azji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i rezerwacji wymarzonej wycieczki. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie https://exorientelux.pl/. Zainteresowani mogą również dowiedzieć się więcej o programach podróży pod numerem telefonu + 48 601 87 57 65.

foto: od partnerów zewnętrznych

Dodaj komentarz