Gdzie jest ciepło na urlopie?

Gdzie jest ciepło na urlopie?

Gdzie jest ciepło w różnych miesiącach – jak to sprawdzić?

Planujesz wakacje? Chcesz, żeby nie trzeba było martwić się o pogodę? Ale masz problem, bo urlop trafił ci się w listopadzie albo w marcu. Myślisz o afrykańskiej przygodzie, lecz skąd masz wiedzieć, że nie trafi Ci się pora deszczowa. Nic straconego. Są strony internetowe, na których da się sprawdzić gdzie jest ciepło w konkretnym miesiącu. Spójrzmy na przykład:

Jakie kierunki warto wybrać w styczniu?

Na początek roku autorzy strony „Gdzie jest ciepło” proponują Dampier w Australii, Walleduper w Kolumbii albo Garissę w Kenii. We wszystkich tych miejscach temperatura powietrza sięga 30 stopni Celsjusza.

Dlaczego warto tam pojechać?

Dampier w Australii kusi Morzem Karaibskim, sportami wodnymi i pięknymi plażami. Także do surfowania i nurkowania.

Valleduper w Kolumbii i Garissa w Kenii także na pewno sprawią, że nie będziecie się nudzić.

Co jeszcze można sprawdzić na stronie „Gdzie jest ciepło?”

Portal pokazuje średnią temperaturę danego miesiąca w wielu miejscach na różnych kontynentach. W części blogowej autorzy podpowiadają sporo turystycznych informacji, które na pewno przydadzą się w podróży. Przykładowo:

Czy wiecie dlaczego warto jeździć pociągiem?

Pociąg należy do najbardziej wygodnych środków transportu. Łatwiej jest nim dotrzeć do mniejszych miast bez konieczności przesiadki. Dworców kolejowych na świecie jest bowiem znacznie więcej niż lotnisk.

Pociągi nie stoją w korkach, są ekologiczne, pozwalają podziwiać krajobraz za oknem. Nie ma też ograniczenia w ilości bagażu i można w nich korzystać z Internetu.

Nasi czytelnicy też mogą korzystać

Na naszym portalu opisujemy zwykle polskie atrakcje. Ale też czasem zaglądamy w egzotyczne miejsca. Na przykład opisujemy Jordanię, Bali albo Dubaj. Gdybyście chcieli naprawdę tam pojechać warto sprawdzić kiedy nie zawiedzie Was pogoda.

Strona „Gdzie jest ciepło” powstała niedawno więc na razie nie ma tu wielu artykułów ale na pewno z biegiem czasu treści będzie przybywać.

Więcej na ten temat przeczytajcie na https://gdziejestcieplo.pl

Tekst & Foto: od partnerów zewnętrznych

 

 

Dodaj komentarz