Babie lato nad morzem

Babie lato nad morzem

Babie lato nad morzem – dlaczego właśnie teraz?

Na naszą skrzynkę pocztową znów wpadło ciekawe zaproszenie dla Czytelników. Tym razem od właścicieli pięknych apartamentów. Specjalnie dla Was sprawdzamy czy warto skorzystać. Może rzeczywiście ktoś chciałby się zainteresować i spędzić babie lato nad morzem w Mielnie.

Zalety pobytu nad morzem we wrześniu i październiku

Słowami „babie lato” często określa się czas między wrześniem i październikiem. Nie ma już upałów takich jak w lipcu i sierpniu ale pogoda bywa piękna. W sam raz na spacery. Dzień jest jeszcze dość długi, na plaży nie ma tłumów. W restauracjach, lodziarniach i kawiarniach spadną ceny, a więc na pewno będzie taniej niż w szczycie sezonu, a Morze Bałtyckie wydziela coraz więcej dobroczynnego jodu.

Babie lato nad morzem -apartamenty przy plaży zapraszają

Wspomniane zaproszenie przysłali nam właściciele Dune Beach Resort oferującego luksusowe apartamenty nad morzem w Mielnie. Wybór jest duży, wszystkie są pięknie urządzone z wielką dbałością o komfort pobytu dla każdego z gości. Można korzystać z aneksu kuchennego, albo (jeżeli nie chcecie gotować) z eleganckiej restauracji. Wszystkie apartamenty posiadają świetnie urządzone łazienki. Do dyspozycji gości oddane są również tarasy, a nawet ogrody. W cenie pobytu goście mają dostęp do strefy wellness z jacuzzi, basenem, sauną i salą fitness. Resort nad morzem na najwyższym europejskim poziomie to na pewno dobry wybór na wyjazd późnym latem lub wczesną jesienią.

Na jakie atrakcje można liczyć w Mielnie?

Po przyjeździe do Mielna możecie skorzystać z wielu różnych atrakcji. Kuszą nie tylko spacery wzdłuż brzegu morza, ale także inne ciekawostki. Nie damy rady wymienić ich wszystkich ale wybieramy Wam kilka (naszym zdaniem bardzo ciekawych). A więc czekają tu na Was między innymi:

  • Labiryntowe pole w Mielenku
  • Strefa symulatorów
  • Wesołe miasteczko i
  • Wielki Dmuchany Park Rozrywki (to jeśli przyjedziecie z dziećmi)
  • Liczne ścieżki rowerowe i trasy do pieszych wędrówek
  • Piernikowy dom do góry nogami
  • Dla miłośników zabytków piętnastowieczny kościół Przemienienia Pańskiego

Jeżeli chcielibyście jeszcze więcej ciekawych miejsc i atrakcji to warto wiedzieć, że niedaleko Mielna są miasta Koszalin i Kołobrzeg, gdzie też pięknie i ciekawie można spędzić czas.

Więcej informacji na temat apartamentów Dune Beach Resort, także adresy, telefony i cennik znajdziecie na stronie https://dunebeachresort.com/

Dodaj komentarz