Drewniana mapa świata

Drewniana mapa świata

Drewniana mapa świata dla miłośników podróży

Czy mieliście kiedyś problem z kupieniem prezentu dla przyjaciół? A może urządzacie swoje mieszkanie i chcielibyście coś nietuzinkowego powiesić na ścianie? Jeżeli tak, to może spodoba się Wam propozycja jaką przesyła Wam za naszym pośrednictwem firma produkująca drewniane dekoracje. Między innymi do nabycia jest drewniana mapa świata. Oferta będzie na pewno bardzo interesująca dla wszystkich, którzy kochają podróże i chcieliby raz po raz móc sobie przypomnieć gdzie byli, albo gdzie jeszcze chcieliby być.

Nowocześnie i stylowo w mieszkaniu

Duża drewniana mapa świata 3D na ścianie będzie ciekawą i nieco niezwykłą alternatywą dla obrazków, kwiatków w doniczkach albo innych popularnych dekoracji. Każdy kto lubi zwiedzać nowe dalekie miejsca patrząc na nią oczami wyobraźni może w jednej chwili znaleźć się w gorącej Afryce, nad wielką Amazonką albo gdzieś na Bali, w Chinach i Japonii.

Godny zauważenia jest fakt, że oprócz konturów samych kontynentów można dokupić sobie na przykład pływający po oceanie statek, albo lecący między kontynentami samolot. Można wybrać też wersję z nazwami stolic poszczególnych państw. Ewentualnie również z nazwami stanów USA. To byłoby z kolei dobre w pokoju ucznia. Przyda się jak ulał do powtórek z geografii.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Aby dopasować mapę do innych elementów wyposażenia pokoju (meble, zasłony czy dywan) istnieje możliwość wyboru spośród wielu kolorów i wzorów. Są także propozycje w wielu różnych rozmiarach. Tak więc dobranie czegoś odpowiedniego specjalnie da Was nie powinno stanowić problemu.

Autorzy pomysłu do produkcji map wykorzystują naturalne drewno brzozowe pokryte impregnatem bezpiecznym dla alergików. Spora część elementów wykonywana jest ręcznie, natomiast napisy tworzy się metodą wypalania. Dzięki nałożeniu na siebie trzech widocznych warstw powstaje efekt trójwymiarowości.

Jak to zamontować na ścianie?

Z umieszczeniem mapy 3D na ścianie nie powinniście mieć kłopotów. W komplecie otrzymacie bowiem również zestaw akcesoriów, które w takim montażu Wam pomogą. Między innymi konieczną do tego taśmę. Nie będzie też problemu jeśli za jakiś czas postanowicie się przeprowadzić, albo podarować ten produkt komuś innemu. Da się to zdemontować i ułożyć powtórnie w innym miejscu.

W każdym zestawie znajdują się dokładnie następujące akcesoria:

  • mapa świata na ścianę 3D podzielona na części
  • wyspy – te największe, łącznie około 50
  • kompas z literami
  • statki, samoloty, delfiny
  • szablon 1:1
  • taśma dwustronna 3M służącą do przyklejenia elementów mapy i taśma malarska
  • centymetr i nóż techniczny
  • 10 drewnianych pinezek
  • instrukcja montażu

 

 

Dodaj komentarz